Що означає вазектомія?

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły

Що таке вазектомія?

Вазектомія - це мікрохірургічна процедура, призначена для того, щоб зробити чоловіка періодично безплідним. Це одна з найпопулярніших форм контрацепції в США та багатьох інших країнах. Така процедура безпечна, проста і має дуже високу ефективність (99,9%). Хоча чоловіки продовжують вступати в статевий акт і відчувати оргазм, як і раніше, їхня сперма не містить сперматозоїдів.
Найважливіша інформація
Безскальпельна техніка - вазектомія без скальпеля (WBS) є одним з двох основних хірургічних методів виконання вазектомії. Більшість лікарів підтримують WBS. Використання скальпеля, як і інфільтрації, не потрібне; застосовується лише розшарування шкіри, без накладання швів. Крім того, при використанні цього методу часто спостерігається менший дискомфорт, знижується ризик кровотечі або інфікування. Шрам майже непомітний. З 30 червня 2011 року, після восьми років клінічного досвіду, ми використовуємо метод під назвою «otal Vasectomy» (TV). Що це означає? При TV ми використовуємо: накладання подвійних нерозчинних швів на відповідні сім'явивідні протоки, висічення декількох міліметрів сім'явивідної протоки та мікрокоагуляцію отворів сім'явивідних протоків.
Сама процедура WBS 7-10 хв. Залежно від анатомічної будови сім'явивідної протоки, процедура може тривати до 25 хвилин. Пацієнт перебуває в кабінеті близько 30 хвилин, і це пов'язано з підготовкою, прочитанням і підписанням документації, розмовою до і після лікування. Після вазектомії рекомендується дотримуватися обережності та ощадливості протягом 7 днів, оскільки пацієнт може відчувати легкий біль і легке «потягування».
Порівняно з іншими методами контрацепції, вазектомія є найефективнішим методом запобігання вагітності. Пари, які обирають високонадійну і постійну форму контрацепції, часто зупиняють свій вибір на вазектомії, де ефективність методу сягає понад 99,9%.
Вазектомія проводиться у Варшаві (наш головний центр) та 11 інших центрах, де ми працюємо циклічно:
- Гдиня,
- Білосток,
- Щецин,
- Познань,
- Зелена Гура,
- Лодзь,
- Вроцлав,
- Люблін,
- Катовіце,
- Краків,
- Ряшів
Головним центром вазектомії в Центрі планування сім'ї є Варшава. Саме тут ми маємо власну клініку, яка займається виключно операціями з перев'язки сім'явивідних протоків. Це заклад, не схожий на інші, де ми часто проводимо десятки операцій з кількома сотнями людей на день. У нашому центрі у Варшаві вам гарантовані комфорт, спокій і приватність. gdzie operujemy wazektomię
Відеоматеріали
Скільки коштує вазектомія?

Вартість вазектомії становить 2399PLN злотих, незалежно від того, в якому центрі вона проводиться і хто її виконує (доктор Міхал Кретович чи доктор Януш Зайда). Існує також можливість розділення оплати на зручні для Вас частини. У вартість вазектомії входить:

 • Процедура вазектомії
 • Консультація перед операцією
 • Консультація після операції
 • Усвідомлення відповідальності за контрацепцію та звільнення від цього обов'язку Партнерки
cena wazektomii
Хто проводить вазектомію?
 • dr Michał Kretowicz
  dr Michał Kretowicz

  Лікар-спеціаліст, закінчив Перший медичний факультет Варшавського медичного університету в 2010 році. Спеціалізувався на акушерстві та гінекології в лікарні імені Бєланського у Варшаві. З 2017 року співпрацює з Центром планування сім'ї, де пройшов навчання у доктора Євгеніуша Сівіка з проведення вазектомії та ревазектомії.

 • dr Janusz Zajda
  dr Janusz Zajda

  Спеціаліст з урології, нейроурології та хірургії з багаторічним досвідом роботи. Закінчив Варшавський медичний університет. Професійний досвід здобув у III відділенні хірургії Празької лікарні у Варшаві, де закінчив спеціалізацію другого ступеня з загальної хірургії. Потім він зайнявся урологією, працюючи в урологічному відділенні Центральної клінічної лікарні Міністерства внутрішніх справ, склав іспит на спеціалізацію другого рівня з урології. Він багато років співпрацював з доктором Євгеніушом Сівіком. Наразі він проводить процедури вазектомії та консультує з питань чоловічої урології.

Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис