Відгуки про вазектомію та доктора Сівіка

Я вирішив зробити вазектомію, бо наразі не планую мати дітей. Я ще молодий, тож не виключено, що через кілька років я зміню свою думку. Якщо це станеться, я все одно зможу мати власних дітей через екстракорпоральне запліднення або ревазектомію. Я звернувся до лікаря Сівіка, тому що він має хорошу репутацію в цій області лікування. Я записався на прийом на певну годину, і доктор Сівік вже чекав зі своєю командою, щоб зробити все вчасно. Процедура пройшла абсолютно безболісно. Під час процедури я був у свідомості. Через 30 хвилин я вийшов з операційної і зміг продовжити свій день без дискомфорту. Пізніше того ж дня я проїхав кілька сотень кілометрів без жодних проблем. Іноді після виходу з терапевта почуваєшся гірше, ніж після такої процедури. Я хотів тримати інформацію про проходження вазектомії при собі, тому хвилювався, чи не помітять мої друзі, що я «дивно ходжу» або щось подібне. Ніхто нічого не помітив і ні про що не запитав. Тепер я можу бути спокійною і не хвилюватися через небажану вагітність. Я рекомендую таку процедуру всім чоловікам, тим більше, що вона не дорога в порівнянні з вартістю небажаної вагітності.

ЯЦЕК

Спасибі за вашу відповідь. Насправді, я хотів би скористатися цією можливістю, щоб подякувати вам і всьому персоналу клініки за все, що ви зробили! Ймовірно, у мене не буде можливості скористатися вашими послугами ще раз, але я буду рекомендувати вас колегам!

ПАЦІЄНТ

Дозвольте мені почати з того, що як людина, яка працює в галузі охорони здоров'я, я знаю правильні стандарти ведення пацієнтів. Лікар вийшов до мене, привітався. Поставив кілька запитань. Все відбувалося в атмосфері довіри, хоча я був одним з останніх пацієнтів. Я молодого віку і раніше стикався з нерозумінням. Супроводжуюча медсестра також була дуже підтримуючою і доброзичливою. Сама процедура могла бути не зовсім безболісною, але таких не буває. Можна спокійно через все пройти. Реєстратор (пан Матеуш Сівік) ефективно допоміг все організувати. Лікар сказав, щоб я зв'язався з ним, коли отримаю перші результати аналізів сперми. Так що все пройшло краще, ніж я очікував. Дякуємо всім за допомогу.

ДАНІЕЛЬ

Після процедури 23.07, яка відбулася у Вроцлаві, все пройшло добре. Ніяких кровотеч або інших побічних ефектів після процедури не було. Зажило дуже швидко. Тепер чекаю на аналізи. Я зв'яжуся після аналізів, які будуть 18-19.09.2106 , Дякую

G

Привіт усім, хто замислюється про процедуру вазектомії. Минула доба після процедури. Вчора, як і сьогодні, мій настрій і мої «коштовності» чудові, я функціоную без жодних проблем. Я змінив пов'язку і не міг повірити, думав, що це чаклунство. Я не міг знайти, де було розшарування. Якби не пластир, я б не знав, де наклеїти новий. З чистою совістю можу підтвердити все, що ви знайдете в брошурах і на сайті www.wazektomia.com є правдою, моя думка про лікаря, процедуру, а також обслуговування - на найвищому рівні. ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ І РЕКОМЕНДУЮ ІНШИМ. Зайшовши до кабінету лікаря, ви вийдете звідти вже іншим, зміненим, щасливим.

ЧЕСТЕР

Доброго дня, Я пройшов процедуру в четвер 21.04 о 19:00 в Катовіце. За рекомендаціями звертаюся до лікаря. Все нормально, ранка маленька, підшкірна гематома не утворилася, потовщень немає, синців немає, нічого не болить, проформі даю кілька крапель перекису водню (хоча навіть це здається зайвим), в першу ніч на білизні було 2-3 плями, навіть не кров, а напевно «плазма», з цієї маленької ранки, на другу ніч (сьогодні) вже все чисто. Дякуємо і з найкращими побажаннями

ПАЦІЄНТ

Два роки тому мені зробили вазектомію. Я зробив її у Варшаві у доктора Сівіка і не шкодую про це. Ми з дружиною знову відчули радість сексу, нарешті без стресу, без постійних перерв на пошуки презервативів. Просто чисте задоволення.

ПАЦІЄНТ

У мене двоє чудових дітей, і при всій моїй любові і прихильності до них, я не хочу більше дітей. Тому я зробив вазектомію. Лікар дуже терпляче пояснив мені все під час дуже довгої бесіди. Ми домовилися про зустріч на конкретну дату. Процедура була абсолютно безболісною. Рекомендую.

ПАЦІЄНТ

Я мав нагоду познайомитися з доктором Сівіком під час процедури вазектомії. (...) Він провів процедуру якісно, професійно і в приємній атмосфері. І я залишився з душевним спокоєм і відчуттям, що натрапив на правильну людину в тому, що я запланував.

ПАЦІЄНТ

Я робила процедуру більше 3 років тому, і вона була проведена ідеально. Після прибуття в клініку зі мною приємно поспілкувалися, дали кілька паперів, роздягли від пояса і поклали на стіл. Приємна розмова протягом всієї процедури, введення анестезії, відчуття, ніби комар вкусив. Я виходив через 45 хвилин після входу. Я купив в аптеці панадол, проковтнув 2 таблетки, купив книжку і пішов додому. Тиждень безшлюбності. Через місяць - аналіз сперми і 0. Через 3 місяці ще один і 0. Через рік все ще 0

ПАЦІЄНТ

Лікар, безумовно, запам'ятає мене надовго. Не думаю, що у вас щодня буває такий стресовий і наляканий пацієнт, як я. Як з'ясувалося пізніше, побоювання і стрес не були виправдані. Нуль болю - те, що пише лікар на своєму сайті, відповідає дійсності на 100%. Процедура була проведена 17-07-2014 в м. Зелена Гура. Саме рішення я обмірковував близько двох років. Я прочитав, напевно, все, що зміг знайти в інтернеті, поговорив з гінекологом моєї дружини і з колегою, яка вже 2 роки після операції. Відомо, що всі люди різні і по-різному піддаються лікуванню. Сьогодні третій день після процедури, і я можу сказати лише наступне: Панове, насправді немає чого боятися. Сьогодні єдине, що я все ще відчуваю, - це дуже легке потягування з правого боку в нижній частині живота і мінімально підвищену чутливість до дотику до яєчок. Це не є серйозним дискомфортом. Простіше кажучи, процедура була втручанням в тіло, а там завжди щось відчувається. Через тиждень лікар рекомендує безшлюбність, і я слухняно виконую всі рекомендації, і виявляю, що на сьогоднішній день я можу співіснувати з дружиною без жодних проблем. Рани вже давно загоїлися, і, схоже, все йде до того, щоб найближчим часом нарешті позбутися ненависних презервативів з дому (після аналізів сперми пуголовків). Сподіваюся, що ніяких ускладнень не виникне, і що ці крихітні неприємні відчуття дуже швидко минуть. Чоловіки, візьміть себе в руки і замість того, щоб труїти своїх партнерок пігулками, запрошую вас на прийом до доктора Сівіки.

ПАЦІЄНТ

У мене все добре. Нічого не болить, про процедуру практично забули. А секс... один раз на день, щодня. Посмішка. Не знаю як пояснити, але відчуття чомусь кращі, навіть якщо ми використовуємо презервативи. Завтра буде два тижні після операції Коли найшвидше можна здати аналізи сперми.... Я вже з нетерпінням чекаю на нього.

РАФАЛ

Я буду рекомендувати вас і цей метод контрацепції потенційним пацієнтам. Бажаю вам подальших успіхів.

АРТУР Ц.

Хочу повідомити, що на наступний день після процедури я не відчуваю ніякого дискомфорту. Також немає набряків. Лише невелике почервоніння.

ПАЦІЄНТ

Я зробив процедуру 17 грудня 2014 р. Прикро, що такий малий відсоток людей знає про вазектомію. Багатьох проблем і розчарувань після процедури просто не існує. На тему покращення якості сексуального життя я не буду писати, бо, мабуть, багато хто не повірить :) Друзі, з якими я розмовляю на цю тему, слухають з роззявленими обличчями. Ще однією причиною було те, що я не хотів, щоб моя партнерка труїла себе таблетками, які все одно не дають 100% впевненості. Якщо хтось любить «лизати цукерки через скло» - лікуйтеся :) Навіть якби процедуру доводилося повторювати щороку, я б не замислювалася про це.

МАРЕК З ГДАНСЬКА

Вітаю, Пане Лікарю, Після процедури я почуваю себе чудово фізично і ще краще морально. Дякую, з повагою

ҐЖЕҐОЖ

Кланяюсь. Ми успішно добралися до Щецина. Фото долучаю. Я дуже радий, що зустрів нормальних людей, які люблять свою справу. Окрема подяка лікарю, який разом з Ліліанною доглядав за моїми коштовностями.

ПШЕМИСЛАВ Ф.

Вітаю і дякую лікарю, я зрозумів, що результат чудовий, коли пан вийшов з клініки з результатами аналізів, його обличчя говорило саме за себе, і коли він сказав, що мої результати настільки жахливі, що це навіть не підлягає лікуванню, я зрозумів, що це означає успіх. Увечері, коли я повернувся додому, ніч була нашою, і, звичайно, ми проспали на роботу вранці, але це відчуття відсутності стресу... безцінне. Щиро дякуємо !!!!, а резинки, що залишилися, роздамо друзям, які ще не визначилися з процедурою. З повагою,

ПЕРЕМИСЛАВ

Я б однозначно рекомендував Центр планування сім'ї. Я б ні до кого іншого не звернувся з питанням вазектомії. Зараз я здаю аналізи сперми - повний успіх. Дякуємо і з найкращими побажаннями.

ПАВЕЛ У.
Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

20.0724.0825.08
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис