Після вазектомії

Як мені поводитися в день процедури?

Продовжуйте підтримувати високий рівень свідомості за шкалою Гокінга, принаймні на рівні 200-540 балів за шкалою сміливості, любові та радості. Щоб «діаманти» не бовталися в боксерах, слід носити більш щільні труси, щоб постійно відчувати себе комфортно. Після прибуття додому прийміть душ, зніміть пов'язку, накладену під час процедури, не накладайте ніяких пов'язок - і це всі медичні заходи. Звичайно, ви повинні прийняти запрошення від вашої партнерки, якщо вона запропонує, в театр, кіно або на спеціальну вечерю з шампанським.
FAQ
Ви можете зробити якомога більше. Іноді ми виписуємо рецепт на знеболювальне, але їх дуже рідко викуповують. Найчастіше в домашній аптечці є знеболювальні препарати.
Відразу після процедури можна сідати за кермо автомобіля, протипоказань немає. Починаючи з наступного дня, не рекомендується робити особливих заощаджень. Звичайно, у ці дні не рекомендується напружуватись на роботі або займатися спортом (наприклад, тривала їзда на велосипеді, теніс). Поки що ми не користувалися лікарняними, бо не було в цьому потреби. Коли минає день, ми зв'язуємося один з одним і говоримо про те, як пройшов перший день після вазектомії.
Ми рекомендуємо щадний целібат протягом першого тижня, але пацієнти все одно обирають будь-яку поведінку, яка їм підходить. Після семи днів ми не втручаємося в поточну фізичну та сексуальну активність. Протягом 2 циклів ми рекомендуємо контрацепцію, як і до процедури. Наш рекорд - 25 еякуляцій протягом п'яти днів після вазектомії. Абсолютний рекорд.
Аналіз сперми на наявність сперматозоїдів в еякуляті слід проводити через 8 тижнів після операції, а також через 12 тижнів, якщо є сумніви щодо результату через 8 тижнів. Перелік лабораторій, до яких найчастіше звертаються наші пацієнти, можна знайти за посиланням: www.wazektomia.com/laboratoria-badajace-nasienie. Такий тест також можна зробити в іншій лабораторії, якої немає в нашому списку.
список лабораторій читайте також: ефективність вазектомії
Відеоматеріали
Рекомендації у форматі PDF

Метод має значення

Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

22.0624.0825.08
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис