Ефективність вазектомії

Оцінка ефективності проведеної вазектомії

Після проведення вазектомії слід перевірити її ефективність. Коли ми це робимо? Такий аналіз сперми після вазектомії найкраще проводити на 8 і 12 тижні. Ми часто отримуємо запитання: чому на 8-му тижні, а не, наприклад, на 3-му. Це пов'язано з тим, що органогенез - тобто формування сперматозоїда до його остаточного дозрівання - триває 8 тижнів. Якщо ви отримали результат спермограми під час першого дослідження, в якому сперматозоїдів не виявлено, немає потреби проводити повторне дослідження в 12 тижнів. Пацієнт сканує і надсилає результат на електронну адресу: badania@wazektomia.com і зазвичай отримує відповідь протягом 3-4 робочих днів з привітанням і побажаннями успіху від лікаря.
FAQ
Сімдесят п'ять відсотків з них є партнерки наших пацієнтів. Іноді з цими відповідями для партнерки, яка до нас пише, виникає проблема, оскільки зазвичай ми не знаємо, хто нам пише? Можливо, це сусідка, можливо, колега, яка сидить за сусіднім столом? Після невеликої консультації з пацієнтом ми визначаємо, що все під контролем і можемо надіслати відповідь на вказану електронну адресу. У нас іноді виникають деякі проблеми з результатами досліджень, але вони трапляються вкрай рідко.... Як це іноді виглядає? Після вазектомії ми отримуємо результат аналізу сперми від нашого пацієнта. Якщо кількість мілілітрів у наданій спермі помножити на кількість сперматозоїдів в 1 мл сперми, результат буде таким: наприклад, 65 000 000. Очевидно, що наш пацієнт не задоволений такою ефективністю проведеної вазектомії. Наша команда так само стурбована, навіть більше. Найчастіше я відповідаю пацієнтові, що це не його результат, що після вазектомії він має кращі результати, ніж до неї.
Я просив би вас провести II тест, але пропоную, щоб такий тест був проведений в авторитетній, академічній лабораторії. Минуло лише три дні після попереднього тесту, а кількість сперматозоїдів дорівнює НУЛЮ. Тобто, все в найкращому вигляді. Ми нагадуємо нашим пацієнтам, що під час здачі сперми важливо сказати: «Я після вазектомії і мене цікавить, чи є в наданій спермі живі сперматозоїди». Більшість лабораторій описують всі параметри як для тестування In vitro. Описані 3 мертвих сперматозоїда після центрифугування у всіх наданих матеріалах іноді є проблемою типу «моя дружина дуже засмучена через це». Коли листування затягується, я прошу пацієнта забрати три мертві сперматозоїди з лабораторії, оскільки їх немає вдома, зробити гарну фотографію, гарно її оформити і повісити в спальні над ліжком. Де можна тримати ці сперматозоїди, що на предметному склі, я не розумію.... Після такого листування залишається тільки посміятися разом, що ми і робимо, в тому числі бажаючи Сім'ї успіхів. Адже сім'я повинна бути щасливою після вазектомії.
На нашому сайті є каталог лабораторій. Незалежно від цього списку, варто перевірити, де ви живете, зателефонувати і запитати, чи роблять аналіз сперми, скільки він коштує і як його здати.
Ми публікуємо приклад того, як може виглядати розумний опис аналізу сперми після вазектомії «аналіз сперми після вазектомії» від Центру репродуктивної медицини «»Farti Medica» у Варшаві. Звичайно, кожна лабораторія має власну формулу! Феноменом цього Центру фертильності є кімната для збору сперми. Я не впевнений, що ми знайдемо подібну кімнату, шукаючи в ЄС... Адреса «Farti Medica» також є в каталозі лабораторій, які проводять аналіз сперми. Часто це клініки «In Vitro». .
Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

22.0624.0825.08
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис