Закон і вазектомія

Польське Законодавство і Конституція гарантують як право, так і обов'язок приймати свідомі рішення щодо власного здоров'я. Здатність до зачаття є індивідуальним благом і належить не суспільству, а окремій людині. Потрібно зважити всі варіанти, ризики та переваги і прийняти найкраще для себе рішення.

Для проф. Мар'яна Філяра, який очолює кафедру кримінального права та кримінальної політики в Університеті Миколи Коперника в Торуні, справа проста: Здатність до зачаття є індивідуальним благом і належить не суспільству, а окремій людині. Якщо вона погоджується відмовитися від цієї здатності, і є хоча б кілька відсотків шансів на зворотну процедуру, то немає жодних проблем.

Польське законодавство неухильно адаптується до західноєвропейських рішень, де в переважній більшості країн вазектомія не тільки легальна, але іноді, як в Англії чи Ірландії, рефінансується з фондів медичного страхування.

На думку професора Вітольда Кулеші, видатного криміналіста з Лодзького університету, в найближчому майбутньому є шанс, що вазектомія буде повністю визнана і в Польщі, за умови, що: вона буде виконуватися лікарем в рамках лікувальної діяльності, продиктованої необхідністю поліпшення стану здоров'я, що розуміється не тільки як відсутність хвороби, але і доброго самопочуття пацієнта. Такого положення в законі ще немає, але така практика вже є. Саме тому прокурорів не цікавлять лікарі, які здійснюють процедури. Вони починають довіряти нетерапевтичним медичним процедурам.

У Польщі вазектомія як метод контрацепції ніколи не була заборонена і не каралася.

Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

20.0724.0825.08
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис