Опис методу вазектомії

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ,

Після багатьох наших спільних розмов і обговорень, найчастіше під час процедури вазектомії, я вирішив показати майбутнім пацієнтам, як відбувається сама процедура ВАЗЕКТОМІЇ. Найчастіше це їхнє прохання. І друге прохання, яке дуже часто повторюється: «Лікарю, не показуйте цей фільм на сайті, тому що його страшно дивитися», максимум - кілька фотографій... Це найпопулярніша операція у світі. На сьогоднішній день було проведено понад 70 000 000 таких процедур. І саме ця величезна кількість чоловіків найбільше стурбована болем (безболісною процедурою) після процедури. Іноді я запитую їх: «Чи Ви коли-небудь отримували м'ячем по діамантах?» Якщо порівняти удар по м'ячу з анестезією та болем після вазектомії, то в останньому випадку - це пестощі. Нам, чоловікам, порівняно з жінками, не так часто доводиться стикатися з болем - тим більше в цій області. Однак найпоширеніша причина, яка виправдовує рішення зробити вазектомію, звучить так: я не хочу більше труїти свою партнерку/дружину протизаплідними таблетками, і ми більше не плануємо дітей. Це дві основні причини для прийняття рішення про проведення вазектомії.

... На фотографіях я крок за кроком показую, як проходить процедура вазектомії, в тому числі показую наш прекрасний

Віланув.

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ ВАЗЕКТОМІЇ!!!

Використання хірургічних швів під час процедури вазектомії слугує лише для блокування двох кінців видалених сім'явивідних проток. Суть процедури полягає у висіченні частини сім'явивідної протоки.

Весь вигляд об'єктива на камері - 6-8 мм, хоча на фото він виглядає трохи збільшеним. На одній з фотографій, де показано закінчення процедури, важко розгледіти мікрорубці на поверхні шкіри мошонки. Так само ми не помітимо там жодного шва. Шприца з голкою також не видно. Тож давайте разом розглянемо процедуру «Total vascetomy». На наведених нижче зображеннях не показаний момент накладання хірургічних швів на сім'явивідні протоки, розрізання кількох міліметрів сім'явивідної протоки та мікрокоагуляції отворів сім'явивідних проток, хоча ці етапи виконуються. Це було продиктовано проханням чутливих пацієнтів не включати перелічені процедури на фотографіях.

ОНОВЛЕННЯ 2016

Total Vasectomy, тобто тотальна вазектомія - це метод, який ми використовуємо після аналізу Всесвітньої доповіді про вазектомію. Це звіт, заснований на 275 основних статтях, проаналізованих з 1949 року. Звіт, після ретельного перекладу, був опублікований на нашому сайті. Це приносить користь як пацієнтам, так і лікарям. Наш метод полягає в тому, що після виділення сім'явивідної протоки вирізається частина сім'явивідної протоки, накладаються хірургічні шви на два кінці сім'явивідної протоки. Ця процедура стосується кожної сім'явивідної протоки. Сім'явивідна протока коагулюється спеціальним коагулятором, призначеним для вазектомії.

Вазектомія крок за кроком
 • Віланівський палац у Віланові. Відстань від кабінету 400м.
  Віланівський палац у Віланові. Відстань від кабінету 400м.
 • Пацієнт прийде за хвилину. Загальний вигляд кабінету
  Пацієнт прийде за хвилину. Загальний вигляд кабінету
 • Коротка бесіда з пацієнтом перед процедурою вазектомії
  Коротка бесіда з пацієнтом перед процедурою вазектомії
 • На фото один пацієнт, який взяв з собою на процедуру дружину.
  На фото один пацієнт, який взяв з собою на процедуру дружину.
 • Таблиця з кількома інструментами
  Таблиця з кількома інструментами
 • Загальна схема ходу сім'явивідної протоки. На цю зразкову ділянку накладають хірургічні шви і відсікають кілька міліметрів сім'явивідної протоки (A?).
  Загальна схема ходу сім'явивідної протоки. На цю зразкову ділянку накладають хірургічні шви і відсікають кілька міліметрів сім'явивідної протоки (A?).
 • Віконні затискачі, що використовуються для захоплення сім'явивідної протоки.
  Віконні затискачі, що використовуються для захоплення сім'явивідної протоки.
 • Апарат для безшприцевої анестезії. Анестетик вводиться під тиском в область сім'явивідної протоки.
  Апарат для безшприцевої анестезії. Анестетик вводиться під тиском в область сім'явивідної протоки.
 • За потреби ви можете знеболити власний палець...
  За потреби ви можете знеболити власний палець...
 • Цього разу оператор цікавиться, чи триватиме процедура 7 хвилин або навіть 30 хвилин, і це залежить від анатомічних особливостей пацієнта. Ви можете бачити екран розмежування, через який ми весь час розмовляємо під час вазектомії, в основному про те, що робить пацієнт, що робить партнерка, а також про дітей, чи добре вони вчаться в школі, якщо вони вже ходять до школи.
  Цього разу оператор цікавиться, чи триватиме процедура 7 хвилин або навіть 30 хвилин, і це залежить від анатомічних особливостей пацієнта. Ви можете бачити екран розмежування, через який ми весь час розмовляємо під час вазектомії, в основному про те, що робить пацієнт, що робить партнерка, а також про дітей, чи добре вони вчаться в школі, якщо вони вже ходять до школи.
 • По-перше, делікатна дезінфекція.
  По-перше, делікатна дезінфекція.
 • «Щоглу» приклеюють пластиром до поверхні живота, щоб він не заважав процедурі.
  «Щоглу» приклеюють пластиром до поверхні живота, щоб він не заважав процедурі.
 • Намагаємося знайти сім'явивідну протоку і подружитися з нею
  Намагаємося знайти сім'явивідну протоку і подружитися з нею
 • Сім'явивідна протока добре прощупується під поверхнею шкіри, навіть злегка випинається.
  Сім'явивідна протока добре прощупується під поверхнею шкіри, навіть злегка випинається.
 • Початок анестезії. Анестетик потрапляє під поверхню шкіри під певним тиском, який нагадує клацання гумки. Після фінального клацання через одну секунду ми можемо продовжувати лікування.
  Початок анестезії. Анестетик потрапляє під поверхню шкіри під певним тиском, який нагадує клацання гумки. Після фінального клацання через одну секунду ми можемо продовжувати лікування.
 • Знеболені сім'явивідні протоки були захоплені за допомогою віконного кластера. Адекватне захоплення сім'явивідної протоки є початком і кінцем процедури. Решта дій є надзвичайно простими.
  Знеболені сім'явивідні протоки були захоплені за допомогою віконного кластера. Адекватне захоплення сім'явивідної протоки є початком і кінцем процедури. Решта дій є надзвичайно простими.
 • Початок розтину шкіри для візуалізації сім'явивідних проток.
  Початок розтину шкіри для візуалізації сім'явивідних проток.
 • Так виглядає візуалізована сім'явивідна протока.
  Так виглядає візуалізована сім'явивідна протока.
 • На жодній з фотографій не видно кровотечі з поверхні відшарованої шкіри.
  На жодній з фотографій не видно кровотечі з поверхні відшарованої шкіри.
 • Сім'явивідні протоки на своєму місці, видно невеликий слід на поверхні шкіри мошонки.
  Сім'явивідні протоки на своєму місці, видно невеликий слід на поверхні шкіри мошонки.

Метод має значення

Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

22.0624.0825.08
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис