dr Eugeniusz Siwik

Наш лікар вищої категорії - майстер процедур з вазектомії в Польщі.
dr Eugeniusz Siwik

dr Eugeniusz Siwik (1949 - 2022)

У 2003 році він першим у нашій країні провів вазектомію. Засновник Центру планування сім'ї - Wazektomia.com та засновник Медичної торгової палати Польщі. У 1990 році він розробив систему природних пологів у Польщі. Співавтор книги «Контрацепція. Планування сім'ї на зорі 21 століття». Автор двох книг: «Звільнити жінок» (2020) та «Тотальна вазектомія» (2021).

Випускник Медичної Академії в Білостоку. Він також закінчив Варшавський Університет управління та права. Він був спеціалістом II ступеню в області гінекології та акушерства. Був асистентом видатного вченого проф. Стефана Сошка, потім проф. Х. Гадомської, проф. T. Кошаровського. Одночасно працював у Товаристві розвитку сім'ї разом з проф. З. Львом-Старовичем.

Доктор Сівік був не лише чудовим лікарем, але й педагогом. За 19 років лікування він написав незліченну кількість публікацій і привів до створення найбільшого джерела знань про відповідальне планування сім'ї та сучасні методи контрацепції у вигляді веб-сайту www.wazektomia.com. У жовтні 2022 року він зробив операцію своєму синові Матеушові, щасливому батькові двох дітей.

Найважливіші досягнення
1990
Система природних пологів

Система мала приголомшливий успіх: рівень дитячої смертності знизився з 25 до 7,5‰ у 2002 р. Це також стало початком загальнонаціональної кампанії «Народжувати зі смиренням».

2001
Медична торгово-промислова палата Польща

Доктор Євгеніуш Сівік був засновником Торгово-промислової медичної палати Польщі.

2003
Перша процедура вазектомії

У 2003 році він першим у Польщі зробив вазектомію. Сучасний метод контрацепції, який досі не був відомий і не використовувався в Польщі.

2016
Метод Total Vacectomy TV

Доктор Сівік розробив методику проведення процедури вазектомії на основі звіту AUA та набутого досвіду. Метод, за допомогою якого в Польщі було виконано найбільшу кількість процедур вазектомії.

2020
Книга «Звільнити жінок»

Автобіографічна книга, що містить не лише події з життя лікаря, а й багато важливих думок про зміну нашого погляду на контрацепцію та відповідальне планування сім'ї.

2021
Книга «Тотальна вазектомія»

Перша польська монографія про чоловічу контрацепцію - вазектомію. Він складається з 18-річного досвіду роботи оператором, доповненого знаннями, що містяться в доповіді Американської урологічної асоціації - ATU.

Вибрані публікації д-ра Сівіка

Ми запам'ятаємо доктора Сівіка як людину, сповнену енергії, яка невтомно прокладала нові шляхи. Він назавжди залишиться в наших серцях.

Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

20.0724.0825.08
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис