Найефективніша контрацепція для чоловіків

Вазектомія

20 РОКІВ
ВАЗЕКТОМІЇ
В ПОЛЬЩІ

Це неймовірно... 31.07 виповнилося 20 років з моменту проведення першої вазектомії в Польщі. Дякуємо за довіру.
Тепер це можливо. Вартість процедури можна розбити на частини.

ВАЗЕКТОМІЯ
В РОЗСТРОЧКУ

Нова книга д-ра Сівіка. Запрошуємо прочитати.

ТОТАЛЬНА
ВАЗЕКТОМІЯ

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły
11+
ЦЕНТРІВ В ПОЛЬЩІ

Оберіть зручне місце розташування або приїжджайте до Варшави.

20 років досвіду
10000+
WПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР

На сьогоднішній день ми виконали найбільшу кількість процедур у Польщі.

Вазектомія FAQ

Вазектомія - це мікрохірургічна процедура, яка має ціль призвести до тимчасового чоловічого безпліддя. Це одна з найпоширеніших форм контрацепції в США та багатьох інших країнах. Вона має багато переваг перед традиційними методами: є безпечною, простою і має дуже високий відсоток успіху (99,9%). Чоловіки продовжують вступати в статеві стосунки і отримують нормальні оргазми, але їхня сперма більше не містить сперматозоїдів.
Існують різні методи проведення вазектомії. Метод Тотальної Вазектомії є результатом нашого 20-річного досвіду виконання цієї процедури. Наш досвід показує, що саме цей метод дає найбільшу впевненість з точки зору ефективності. Обидва кінці сім'явивідної протоки захищені, що значно знижує ризик реканалізації. Крім того, в більшості випадків ми виконуємо лише одне розсічення шкіри і отримуємо доступ до обох сім'явивідних проток. Це значно знижує ризик ускладнень і прискорює одужання.
Вазектомія Без Скальпеля (WBS) - один з двох основних хірургічних методів проведення вазектомії. Більшість лікарів підтримують WBS. Використання скальпеля, як і розрізу, не потрібне, використовується лише розсічення шкіри, без накладання швів. Крім того, при використанні цієї методики часто спостерігається менший дискомфорт, знижується ризик кровотечі або інфікування. Рубець майже непомітний. З 30 червня 2011 року, після восьми років клінічного досвіду, ми використовуємо метод, який називається 'Total Vasectomy' (TV). Що це означає? При TV ми використовуємо: накладання подвійних нерозчинних швів на відповідну сім'явивідну протоку, висічення декількох міліметрів сім'явивідної протоки та мікрокоагуляцію отворів сім'явивідних протоків.
Додатковою перевагою методики, яку ми розробили протягом багатьох років, є те, що часто для виконання вазектомії обох сім'явивідних проток достатньо одного розсічення шкіри. Звичайно, це залежить від індивідуальних анатомічних особливостей кожного Пацієнта, але найчастіше можна виконати одне розсічення. Це передбачає не тільки коротший час виконання процедури, але, перш за все, ще менший ризик ускладнень.
У Польщі терміни 'вазектомія' і 'перев'язка сім'явивідних проток' використовуються як взаємозамінні, хоча це не зовсім правильно з медичної точки зору. Для цілей вебсайту та інформування про сучасні методи контрацепції ми намагатимемося використовувати назву 'вазектомія'. Тим не менш, також може зустрічатися термін 'перев'язка сім'явивідних проток'.
Скільки коштує вазектомія?

Вартість вазектомії становить 2399PLN злотих, незалежно від того, в якому центрі вона проводиться і хто її виконує (доктор Міхал Кретович чи доктор Януш Зайда). Існує також можливість розділення оплати на зручні для Вас частини. У вартість вазектомії входить:

 • Процедура вазектомії
 • Консультація перед операцією
 • Консультація після операції
 • Усвідомлення відповідальності за контрацепцію та звільнення від цього обов'язку Партнерки
cena wazektomii
Як виконати вазектомію поетапно?
1
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

22 626 33 33 rejestracja@wazektomia.com

2
ВИКОНАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ

Загальний аналіз крові, антиген HBS, система згортання крові.

3
ФОРМИ

Заповніть 5 анкет вдома і візьміть їх з собою на процедуру...

4
ДО І ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Ознайомтеся з рекомендаціями до і після процедури.

Актуальні дати проведення процедур вазектомії
КАТОВІЦЕ

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ВРОЦЛАВ
ЗЕЛЕНА ГУРА
вільні дати - доступні дати зайняті дати - немає вільних місць дати вихідного дня - дати на вихідних
НАЙВАЖЛИВІША ІНФОРМАЦІЯ

Вазектомія - сучасна контрацепція для чоловіків

- Реверсивна
- 100% ефективна
- Найдешевша та найздоровіша
- Найбезпечніша
- Без болю
- Без стресу
- Без наркозу
- Без голки
- Без скальпеля
- Ніяких несподіваних вагітностей
Як цілеспрямований метод контрацепції, вазектомія має багато переваг, зокрема:
- Покращення сімейного життя до 78%.
- Секс без стресу
- Відчуття, яких ніколи раніше не було
ГАРАНТУЄМО 100% ЕФЕКТИВНІСТЬ!!!!
- Ми не хочемо більше мати дітей
- ЧЕРЕЗ ДРУЖИНУ/ПАРТНЕРКУ - серйозні ускладнення при застосуванні гормональної контрацепції та незаплановані вагітності при застосуванні інших методів контрацепції
ЩАСЛИВІШУ СІМ'Ю
ABISSS - 6 X НІ - Що це означає?
Хто проводить вазектомію?
 • dr Michał Kretowicz
  dr Michał Kretowicz

  Лікар-спеціаліст, закінчив Перший медичний факультет Варшавського медичного університету в 2010 році. Спеціалізувався на акушерстві та гінекології в лікарні імені Бєланського у Варшаві. З 2017 року співпрацює з Центром планування сім'ї, де пройшов навчання у доктора Євгеніуша Сівіка з проведення вазектомії та ревазектомії.

 • dr Janusz Zajda
  dr Janusz Zajda

  Спеціаліст з урології, нейроурології та хірургії з багаторічним досвідом роботи. Закінчив Варшавський медичний університет. Професійний досвід здобув у III відділенні хірургії Празької лікарні у Варшаві, де закінчив спеціалізацію другого ступеня з загальної хірургії. Потім він зайнявся урологією, працюючи в урологічному відділенні Центральної клінічної лікарні Міністерства внутрішніх справ, склав іспит на спеціалізацію другого рівня з урології. Він багато років співпрацював з доктором Євгеніушом Сівіком. Наразі він проводить процедури вазектомії та консультує з питань чоловічої урології.

Відгуки про вазектомію та д-ра Євгеніуша Сівіка
Я пройшов процедуру вазектомії два роки тому. Зробив це у Варшаві у д-ра Сівіка і не шкодую. Ми з дружиною повернули собі радість від сексу, нарешті без стресу, без постійних переривань на пошуки презервативів. Просто чисте задоволення.
Роберт

wszystkie opinie
У мене двоє чудових дітей, і при всій моїй любові та прихильності до них, я не хочу більше дітей. Тому я зробив вазектомію. Лікар дуже терпляче пояснив мені все під час ду-у-уже довгої бесіди. Ми домовилися про зустріч на конкретну дату. Процедура була абсолютно безболісною. Рекомендую.
Кшиштоф

wszystkie opinie
Я мав можливість познайомитися з паном доктором Сівіком в контексті процедури вазектомії. (...) Він провів процедуру якісно, професійно, в приємній атмосфері. В душі залишився спокій і відчуття, що я знайшов потрібну людину для того, що планував.
Пацієнт

wszystkie opinie
ВАЗЕКТОМІЯ І ПОЛЬСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Вазектомія, як оборотний метод контрацепції, ніколи в Польщі не була і не є забороненою, за неї не карають. Польське законодавство і Конституція гарантують Вам, Громадянину, як право, так і обов'язок приймати свідомі рішення щодо свого здоров'я. Здатність до зачаття є індивідуальним благом і належить не суспільству, а окремій людині.

Польське законодавство неухильно адаптується до західноєвропейських рішень, де в переважній більшості країн вазектомія не тільки легальна, але іноді, як в Англії чи Ірландії, рефінансується з фондів медичного страхування.

Детальніше

Візьміть на себе відповідальність за контрацепцію в Сім'ї

Вільні дати Запис