Wazektomia w Gdyni

Wazektomia w Gdyni

Przeprowadzamy również zabieg wazektomii w Gdyni. Poniżej prezentujemy dane kontaktowe oraz komplet informacji na temat dojazdu oraz samego gabinetu.

Gabinet znajduje się przy ulicy ul. Mściwoja 10 w centrum Gdyni, pomiędzy dworcem Gdynia Główna, a Nabrzeżem. Klinika posiada pełne wyposażenie, pozwalające wykonać zabieg wazektomii. Do gabinetu dojechać można z: od zachodu – od ulicy Dworcowej i 10 Lutego, od wschodu – od ulicy Świętojańskiej, od półcony/południa – od ulicami Władysława IV lub 3 Maja.

Gabinet Wazektomii w Gdyni
ul. Mściwoja 10/3 II piętro
Gdynia
22 626 33 33
gdynia@wazektomia.com
Ile kosztuje wazektomia?

Koszt wazektomii to 2099PLN niezależnie od ośrodka, w którym ją przeprowadzamy oraz kto ją przeprowadza (dr Michał Kretowicz czy dr Janusz Zajda). Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty. Cena wazektomii zawiera:

  • Zabieg wazektomii
  • Konsultacje przed zabiegiem
  • Konsultacje po zabiegu
  • Świadomość wzięcia odpowiedzialności za antykoncepcję i zwolnienia z tego obowiązku Partnerki
cena wazektomii
Obecnie niestety nie posiadamy żadnych wolnych terminów na zabiegi w tej lokalizacji. Najbliżej wazektomię wykonasz w ośrodku w Warszawie.
Wazektomia w Warszawie
Wypocznij po wazektomii

Nocleg w cenie zabiegu dla osób spoza Warszawy

szczegóły
promocja wazektomia z noclegiem
Mieszkasz w którymś z poniższych miast? Powyższe informacje dotyczą również Ciebie.
01
Gdańsk
02
Sopot
03
Hel
04
Elbląg
05
Olsztyn
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

WROCŁAW

DR KRETOWICZ

21.1022.10
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Opinie o wazektomii i dr Eugeniuszu Siwiku
Poddałem sie zabiegowi wazektomii dwa lata temu. Zrobiłem to w Warszawie u dr Siwika i nie żałuję. Odzyskaliśmy z żoną radość z seksu, wreszcie bez stresu, bez ciągłego przerywania na szukanie prezerwatyw. Po prostu czysta przyjemność.
Robert

wszystkie opinie
Mam dwójkę wspaniałych dzieci i przy całej sympatii i miłości do nich, więcej dzieci mieć już nie chcę. Dlatego poddałem się wazektomii. Doktor bardzo cierpliwie wyjaśnił mi wszystko podczas baardzo długiej rozmowy. Umówiliśmy się na konkretny termin. Zabieg był kompletnie bezbolesny. Polecam.
Krzysztof

wszystkie opinie
Miałem okazję poznać Pana Doktora Siwika w kontekście zabiegu wazektomii. (...) Zabieg przeprowadził sprawnie, profesjonalnie, w miłej atmosferze. A we mnie pozostał spokój i poczucie, że w tym, co zaplanowałem trafiłem na odpowiedniego człowieka.
Pacjent

wszystkie opinie
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy