Po zabiegu wazektomii

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły

Jak mam zachować się w dniu zabiegu?

Zachować w dalszym ciągu duży stopień świadomości w skali Howkinsa, na poziomie chociaż 200-540, czyli na poziomie odwagi, miłości i radości. Należy nosić bardziej obcisłe slipki, żeby “brylanty” nie dyndały się w bokserkach, po to by stale czuć się komfortowo. Po przyjeździe do domu, należy wziąć prysznic, zdjąć opatrunek założony w trakcie zabiegu, nie zakładać żadnych opatrunków i to są wszystkie starania medyczne. Oczywiście należy przyjąć zaproszenie ze strony Partnerki, jeżeli zaproponuje, teatr, kino lub specjalną kolacje z szampanem.
FAQ
Można jak najbardziej. Czasami przepisujemy receptę na środek przeciwbólowy, ale bardzo rzadko są wykupywane. Najczęściej w apteczce domowej są jakieś tabletki przeciwbólowe.
Bezpośrednio po zabiegu można prowadzić samochód nie ma żadnych przeciwwskazań. Od dnia następnego nie zalecamy specjalnego oszczędzania się. Oczywiście ciężki wysiłek w pracy czy trening sportowy (np.: długotrwała jazda na rowerze, tenis)nie jest zalecany przez te kilka dni. Dotychczas nie stosowaliśmy żadnych zwolnień lekarskich nie było takiej potrzeby. Gdy mija doba kontaktujemy się wzajemnie rozmawiając o tym, jak minęła pierwsza doba po zabiegu wazektomii.
Zalecamy delikatny celibat przez pierwszy tydzień., ale pacjenci i tak stosują takie zachowania które im odpowiadają. Po siedmiu dniach nie wtrącamy się do prowadzonej aktywności fizycznej i seksualnej. Przez okres 2 cykli zalecamy antykoncepcję jak przed zabiegiem. Nasz zanotowany rekord to 25 ejakulacji w ciągu pięciu dni od wykonanej wazektomii. Absolutny rekord.
Badanie nasienia na obecność plemników w ejakulacie należy wykonać w 8 tygodniu po zabiegu, oraz w 12 tygodniu w razie wątpliwości co do wyniku po 8 tygodniu. Wykaz laboratoriów, z których najczęściej korzystają nasi pacjenci znajduje się w następującym linku: www.wazektomia.com/laboratoria-badajace-nasienie. Takie badanie można wykonać również w innym laboratorium, którego nie ma na naszej liście.
Lista laboratoriów Zobacz również: skuteczność wazektomii
Materiały video
Zalecenia w wersji PDF

Metoda ma znacznie

Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy