Antykoncepcja bez tycia

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły
Wiele Kobiet ma problem z utrzymaniem wagi zarówno w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, jak i po ich odstawieniu (np. z powodu ciąży, problemu zdrowotnych, etc.).

Dla Kobiet - dla Ciebie

W bardzo wielu przypadkach problem stanowi gospodarka hormonalna organizmu. Nie ma większego znaczenia, jaki tryb życia prowadzimy, jeśli nasz organizm nie potrafi poradzić sobie z procesami wewnętrznymi.
Warto raz jeszcze przeanalizować za i przeciw takich rozwiązań antykoncepcyjnych. Warto skonsultować się ze specjalistą, obserwować organizm i poważnie zastanowić się, czy nie warto wybrać rozwiązań alternatywnych..
Tym bardziej, że w obecnej chwili istnieje już co najmniej kilka rozwiązań nie bazujących na hormonach, których skuteczność jest porównywalna z tabletkami antykoncepcyjnymi lub wręcz wyższa. Są to rozwiązania zarówno dla Kobiet, jak i Mężczyzn.
Jednym z takich rozwiązań jest zabieg wazektomii. Jest to nowoczesna metoda antykoncepcji dla mężczyzn. Jeśli posiadacie już Rodzinę i nie chcecie zwiększać jej ilości (choć wazektomia jest odwracalna), warto zastanowić się nad trwałą antykoncepcją Partnera. W ten sposób cel zostanie osiągnięty (skuteczne zabezpieczenie), ale bez konieczności poświęcania zdrowia.
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy