Antykoncepcja po założeniu Rodziny

Rodzina jest najważniejsza. Dobrze funkcjonująca, szczęśliwa, rozumiejąca się to podstawa. Posiadanie dzieci to wielkie szczęście i odpowiedzialność zarazem. Pamiętajmy jednak, że Rodzice również powinni mieć czas dla siebie. Czas nie tylko na rozmowy i wspólne spacery, ale również na seks.

Dla Twojej Rodziny

Podstawowym pytaniem jest kwestia, czy planujemy kolejne potomstwo. Jeśli nasza Rodzina jest już pełna, warto zastanowić się nad zmianą podejścia do antykoncepcji. Zmianą na coś bardziej stabilnego i nie obciążającego zdrowotnie.
Warto zastanowić się nad wazektomią. Ten mikrochirurgiczny zabieg to sprawdzona metoda, a jednocześnie trwałe i skuteczne rozwiązanie eliminujące problem antykoncepcji.
Metody doraźne czy też wymagające stałego nadzoru (np. pigułki antykoncepcyjne) są niestety zawodne. Szczególnie kiedy pojawiają się małe dzieci i najdelikatniej rzecz ujmując panuje duże zamieszanie. Dzieci po prostu wymagają wiele uwagi. Czasem brakuje jej nam wówczas na inne sprawy. Na pamiętanie o zakupie prezerwatyw, wzięciu tabletki, etc. Z tego powodu metody te po prostu się nie sprawdzają.
Pamiętajmy, że antykoncepcja to sprawa obojga Rodziców. Nie jest to tylko kwestia Kobiety, która poza zajmowaniem się dziećmi musi dbać (i pamiętać) o zabezpieczeniu. Jest to sprawa wspólna, która powinna być tematem rozmów i analizy.
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

20.0421.0418.05
WROCŁAW
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy