Antykoncepcja długoterminowa

Antykoncepcja to ważna sprawa w życiu każdego człowieka. Istnieje wiele metod. Zarówno doraźnych, jak i trwałych. Niewiele jest jednak metod, które w ujęciu długoterminowym mają naprawdę sens i nie wpływają negatywnie na zdrowie i ogólne funkcjonowanie.

Dla Twojej Rodziny

Jedną z popularniejszych metod jest antykoncepcja hormonalna. Ma ona jednak dwie podstawowe wady. Po pierwsze jest to jednak ingerencja w gospodarkę hormonalną organizmu. Po drugie tabletki antykoncepcyjne wymagają stałego pilnowania i pamiętania o dawkach (co w wielu sytuacjach jest problematyczne).
Popularną metodą dla mężczyzn są prezerwatywy. Długoterminowo nie jest ot jednak najskuteczniejsza metoda. Prezerwatywa może się zsunąć, może ulec uszkodzeniu, może być źle przechowywana (o czym nawet nie musimy wiedzieć). Kolejnym problemem jest fakt, że nie zawsze jest dostępna (oczywiście można pójść do apteki lub do sklepu i ją kupić, jednak życie pokazuje, że jest z tym różnie).
Warto wybrać metodę sprawdzoną, trwałą i bezpieczną. Metodę, która nie wymaga codziennych działań, które również nie jest zależna od czynników zewnętrznych.
Warto zastanowić się nad wazektomią - antykoncepcją dla mężczyzn. Tak, to prawda - mężczyzna również może się skutecznie zabezpieczać i zapewnić ochronę antykoncepcyjną w Rodzinie.
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

20.0724.0825.08
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy