Antykoncepcja po porodzie

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły
Seks po porodzie doczekał się wielu historii z rodzaju Science Fiction. Krąży wiele mitów i i niedopowiedzeń. W ogromnej ilości porad, zdań i historii, ciężko znaleźć sensowną informację.

Dla Kobiet - dla Ciebie

Jeśli nie planujecie więcej dzieci, warto zastanowić się, czy nie postawić na trwałą antykoncepcję. Takie rozwiązanie nie tylko odpowiednio zabezpiecza, ale również potrafi jeszcze bardziej scalić Rodzinę. Istnieje kilka metod dla Kobiet, jednak są one dosyć inwazyjne. Tymczasem przeznaczony dla Panów zabieg wazektomii, to proste i bezpieczne rozwiązanie. Warto wziąć je pod uwagę omawiając dalsze plany związane z antykoncepcją.
Na szczęście coraz więcej Kobiet dostrzega problemy związane z antykoncepcją hormonalną. Tym bardziej w przypadku Kobiet karmiących, które są szczególnie narażone. Obecnie stosuje się tabletki o obniżonej ilości hormonów, które są bezpieczniejsze. Jednak jakby nie patrzeć w dalszym ciągu jest to ingerencja w gospodarkę organizmu, który w tym szczególnym czasie powinien być jak najmniej obciążonym..
Dosyć popularnym mitem jest twierdzenie, że podczas karmienia nie trzeba się zabezpieczać. Niestety jest to duży błąd, który często powoduje kolejną ciążę. Jeżeli tak czy inaczej Rodzina planowała kolejne potomstwo, nie jest to aż tak duży problem. Jeśli jednak sytuacja jest zgoła odmienna lub kolejna ciąża może zagrażać zdrowiu , a nawet życiu Kobiety, powstaje duży problem.
Warto poważnie zastanowić się nad zabiegiem wazektomii. To proste i skuteczne rozwiązanie nie wpływające na zdrowie i tak obciążonego już organizmu Kobiety.
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy