Eugeniusz Siwik

wazektomia ebook

Eugeniusz Siwik

Dr Eugeniusz Siwik absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista IIo z ginekologii i położnictwa. Asystent wybitnego naukowca Prof. Stefana Soszki, następnie Prof. H.Gadomskiej, Prof. T.Koszarowskiego, pracuje równocześnie w Towarzystwie Rozwoju Rodziny, razem z Prof. Z. Lwem Starowiczem. Rok 1990 to początek wielkiej przygody autora w tworzeniu systemu porodów naturalnych w Polsce. Był to spektakularny sukces, gdyż śmiertelność okołoporodowa noworodków zmniejszyła się z 25 do 7,5 promila w 2002r. Pierwszy rok to porody w domu, następnie w prywatnej poliklinice. To również początek ogólnopolskiej akcji RODZIĆ PO LUDZKU i obecnie Fundacji „Rodzić po Ludzku” której prezesem jest obecnie mgr Anna Otffinowska. Nic by się nie wydarzyło bez obecności Gwiazdy Położnictwa Żanet Kalyty. Założyciel i twórca Izby Gospodarczej Medycyna Polska. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie. Kolejne studia i propagowanie sztuki zdrowia i długowieczności. Obecne hobby autora to studia nad inteligencją emocjonalną i duchową. Wegetarianin od urodzenia, duchowo w Indiach. Obecnie trwają przygotownia nad stworzeniem Europejskiego Centrum Planowania Rodziny pod Egidą Fundacji – Polskiej Akademii Zdrowia.

Podziękowania

Dziękuję wszystkim dotychczasowym Pacjentom, a szczególnie ich Partnerkom. Są oni ambasadorami nowoczesnych metod Planowania Rodziny u progu XXI wieku.

Wazektomia jest mikrochirurgiczną procedurą mającą na celu doprowadzenie do okresowej niepłodności mężczyzny. Należy do najbardziej popularnych form antykoncepcji w USA i wielu innych krajach. Jest

<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl