Antykoncepcja dla Twojego mężczyzny

Antykoncepcja dla Mężczyzn wbrew pozorom nie ogranicza się do prezerwatyw. Od wielu lat dostępna w Polsce jest znacznie nowocześniejsza metoda - wazektomia. To drobny zabieg mikrochirurgiczny polegający na przecięciu nasieniowodów. Jest to zabieg bezpieczny, bezbolesny i co ważne odwracalny (na kilka sposobów).

Dla Twojego Mężczyzny

Wazektomia pozwoli Ci zrezygnować z dotychczas stosowanej antykoncepcji. Antykoncepcji, która może źle wpływać na Twoje zdrowie (np. hormony) oraz o której często trzeba pamiętać każdego dnia. Będziesz zdrowsza i szczęśliwsza.
Na wazektomię warto zdecydować się w wielu sytuacjach. Najpopularniejsze to: już w pełni założona Rodzina (mamy tyle dzieci ile chcieliśmy), mogące wystąpić zagrożenia życia i zdrowia (np. przy kolejnej ciąży), wady genetyczne (których nie chcemy przenieść na nowe pokolenie).
Wazektomia ma również bardzo dobry wpływ na Związek. Daje świadomość współodpowiedzialności za jeden z ważniejszych aspektów relacji pomiędzy Partnerami - za antykoncepcję. Badania pokazują, że poprawia również poziom radości czerpany z seksu.
Jeśli uważasz, że to już ten moment, zastanówcie się wspólnie z Partnerem, czy nie warto zmienić metody antykoncepcji. Metody, która w tej chwili prawdopodobnie obciąża wyłącznie Ciebie. Antykoncepcja może być dla Ciebie, ale nie koniecznie dzięki Tobie. Należy o tym pamiętać.

Jak przekonać partnera do wazektomii?

Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

20.0724.0825.08
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy