Wazektomia dla Kobiet: Antykoncepcja dla Twojego mężczyzny

Antykoncepcja dla Twojego mężczyzny

 

Antykoncepcja dla Mężczyzn wbrew pozorom nie ogranicza się do prezerwatyw. Od wielu lat dostępna w Polsce jest znacznie nowocześniejsza metoda - wazektomia. To drobny zabieg mikrochirurgiczny polegający na przecięciu nasieniowodów. Jest to zabieg bezpieczny, bezbolesny i co ważne odwracalny (na kilka sposobów).

 

Dlaczego wazektomia?

Wazektomia pozwoli Ci zrezygnować z dotychczas stosowanej antykoncepcji. Antykoncepcji, która może źle wpływać na Twoje zdrowie (np. hormony) oraz o której często trzeba pamiętać każdego dnia. Będziesz zdrowsza i szczęśliwsza.

 

Kiedy warto się zdecydować

Na wazektomię warto zdecydować się w wielu sytuacjach. Najpopularniejsze to: już w pełni założona Rodzina (mamy tyle dzieci ile chcieliśmy), mogące wystąpić zagrożenia życia i zdrowia (np. przy kolejnej ciąży), wady genetyczne (których nie chcemy przenieść na nowe pokolenie).

 

Wpływ na Wasz związek?

Wazektomia ma również bardzo dobry wpływ na Związek. Daje świadomość współodpowiedzialności za jeden z ważniejszych aspektów relacji pomiędzy Partnerami - za antykoncepcję. Badania pokazują, że poprawia również poziom radości czerpany z seksu.

 

Antykoncepcja dla Ciebie

Jeśli uważasz, że to już ten moment, zastanówcie się wspólnie z Partnerem, czy nie warto zmienić metody antykoncepcji. Metody, która w tej chwili prawdopodobnie obciąża wyłącznie Ciebie. Antykoncepcja może być dla Ciebie, ale nie koniecznie dzięki Tobie. Należy o tym pamiętać.

 

 

Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl