Antykoncepcja XXI wieku

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły
Antykoncepcja w poprzednim wieku spadała głównie na Kobietę. Poza prezerwatywami (które w dłuższej perspektywie czasowej są zawodne) nie było w zasadzie żadnego męskiego odpowiednika.

Dla Kobiet - dla Ciebie

Antykoncepcja nowej generacji to nie tylko lepszej jakości tabletki antykoncepcyjne, które mimo wszystko mają dużo wad. To przede wszystkim możliwości wzięcia odpowiedzialności za antykoncepcję w związku przez Mężczyznę.
Antykoncepcja XXI wieku to przede wszystkim wybór. Możliwość zabezpieczania przez obojga Partnerów, nie jak do tej pory wyłącznie przez Kobietę. Nowoczesna antykoncepcja to również rozwiązania typu wazektomia, które w zasadzie zwalniają Kobietę z konieczności stosowania inwazyjnych metod..
Zdrowie jest najważniejsze. Będąc zdrową zapewniasz lepsze życie nie tylko sobie, ale całej Rodzinie. Wspólnie z Partnerem przeanalizujcie, czy stosowanie metod antykoncepcji z ubiegłego wieku naprawdę się opłaca.
W Polsce temat trwałej antykoncepcji dla mężczyzn ma już około 10 lat. Na zachodzie są to metody powszechnie znane i stosowane od ponad 50 lat. W USA co roku zabiegowi poddaje się kilkaset tysięcy mężczyzn. W Wielkiej Brytanii zabieg ten jest refundowany. W wielu krajach rozwijających się wprowadzono specjalne programy kontroli urodzin, wykorzystując do tego celu właśnie wazektomię.u
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy