Wazektomia dla Kobiet: Antykoncepcja XXI wieku

Antykoncepcja XXI wieku

 

Antykoncepcja w poprzednim wieku spadała głównie na Kobietę. Poza prezerwatywami (które w dłuższej perspektywie czasowej są zawodne) nie było w zasadzie żadnego męskiego odpowiednika.

 

Nowoczesna antykoncepcja to nie tylko hormony

Antykoncepcja nowej generacji to nie tylko lepszej jakości tabletki antykoncepcyjne, które mimo wszystko mają dużo wad. To przede wszystkim możliwości wzięcia odpowiedzialności za antykoncepcję w związku przez Mężczyznę.

 

Nowoczesna antykoncepcja to wybór

Antykoncepcja XXI wieku to przede wszystkim wybór. Możliwość zabezpieczania przez obojga Partnerów, nie jak do tej pory wyłącznie przez Kobietę. Nowoczesna antykoncepcja to również rozwiązania typu wazektomia, które w zasadzie zwalniają Kobietę z konieczności stosowania inwazyjnych metod.

 

Postaw na zdrowie

Zdrowie jest najważniejsze. Będąc zdrową zapewniasz lepsze życie nie tylko sobie, ale całej Rodzinie. Wspólnie z Partnerem przeanalizujcie, czy stosowanie metod antykoncepcji z ubiegłego wieku naprawdę się opłaca.

 

Jak to wygląda w innych krajach?

W Polsce temat trwałej antykoncepcji dla mężczyzn ma już około 10 lat. Na zachodzie są to metody powszechnie znane i stosowane od ponad 50 lat. W USA co roku zabiegowi poddaje się kilkaset tysięcy mężczyzn. W Wielkiej Brytanii zabieg ten jest refundowany. W wielu krajach rozwijających się wprowadzono specjalne programy kontroli urodzin, wykorzystując do tego celu właśnie wazektomię.
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl