Jak przekonać Partnera do wazektomii

Coraz rzadziej, jednak raz na jakiś czas dochodzą do nas sygnały, że niektórzy Panowie mają spore obawy przed wazektomią. Kwestia "klejnotów" jest sprawą drażliwą, sprawą "dumy narodowej". Mężczyźni boją się, że coś w ten sposób stracą. A jest zupełnie odwrotnie. Poniżej publikujemy kilka argumentów, jakie warto wziąć pod uwagę podczas rozmowy z Partnerem.

Dla Twojego Mężczyzny

Wzięcie odpowiedzialności za Rodzinę, to nie tylko puste słowa. Za tym muszą iść czyny w postaci opieki, bycia oparcie, czy czasem poświęcenia czegoś na rzecz Rodziny. Wzięcie odpowiedzialności za antykoncepcję i odciążenie w ten sposób Partnerki to dowód miłości i zaangażowania w sprawy Rodziny.
Wazektomia to również zadbanie o zdrowie swojej Partnerki. Nie skazywanie Jej na konieczność brania przez kilkadziesiąt lat tabletek antykoncepcyjnych lub innych specyfików. Jeden drobny zabieg może zmienić wszystko.
Wazektomia poprawia relacje w Związku. Spaja Związek. Pokazuje, że wszystkie aspekty życia są sprawami wspólnymi i wymagają zaangażowania obu stron.
Seks po wazektomii jest po prostu lepszy. Odpada strach przed niechcianą ciążą, przed komplikacjami związanymi ze stosowaniem hormonów. Stres odgrywa bardzo ważną rolę w strefie seksualnej.

Jak przekonać partnera do wazektomii?

Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

22.0624.0825.08
WROCŁAW
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy