Odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

Z okazji Dnia Dziecka zabiegi w dniach 01.06, 02.06 będą wykonane w promocyjnej cenie 2199 PLN. (2399PLN). Szczegóły
Zakładając Rodzinę świadomie godzimy się na to wspólne podejmowania różnych decyzji. Przestaje istnieć wyłącznie "JA" zaczyna istnieć "MY". To duża zmiana w życiu, dotycząca wielu jego sfer. Również sfery antykoncepcji.

Dla Twojej Rodziny

Kiedy Rodzina dopiero się 'tworzy', warto rozmawiać o antykoncepcji i podejmować decyzje adekwatne do sytuacji. Nie koniecznie ulegać stereotypom, w których to Kobieta jest za wszystko odpowiedzialna.
Kiedy Rodzina jest już w komplecie, warto jeszcze szerzej spojrzeć na sprawę antykoncepcji. Warto zastanowić się w kategoriach 'MY'. Co ja mogę zrobić, aby 'NAM' żyło się lepiej.
Warto wspólnie podjąć decyzje, w oparciu o jak największą ilość informacji. Warto przeanalizować dotychczas stosowane metody antykoncepcji, swoją sytuację zdrowotną oraz plany na przyszłość.
Warto zastanowić się, czy najlepszym rozwiązaniem nie jest, aby teraz to Mężczyzna wziął odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie. Np. poprzez poddanie się zabiegowi wazektomii i tym samym zwolnienie Partnerki z konieczności stosowania dotychczasowych metod antykoncepcji.
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

18.0522.06
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy