Antykoncepcja nowej generacji

Antykoncepcja ciągle się rozwija. Powstają nowe, udoskonalone metody. Jedne lepsze, inne niekoniecznie. W ostatnich latach pojawił się jednak termin "antykoncepcji nowej generacji". Antykoncepcji bezpiecznej, pewnej, a zarazem zdrowej.

Dla Twojej Rodziny

Antykoncepcja nowej generacji kładzie szczególny nacisk na nasze zdrowie. Szpikowanie się dużą ilością hormonów, które zaburzają pracę organizmu powoli odchodzi do lamusa.
Jedną z takim metod jest wazektomia. Czyli trwała antykoncepcja dla mężczyzn. Jest to mikrochirurgiczny zabieg polegający na przecięciu nasieniowodów, blokując tym samym dostęp plemnikom. Zabieg odbywa się bez skalpela, bez żadnych nacięć skóry, bez igieł. W zasadzie po 15 minutach pacjent może wrócić do normalnego funkcjonowania.
Popularność wazektomii rośnie zarówno w Polsce, jak i na świecie, gdzie jest znana od ponad 50 lat. W Polsce zabiegi wykonuje się od ponad 19 lat. Swoją popularność metoda zawdzięcza przede wszystkim skuteczności i bezpieczeństwu.
Wazektomia to również antykoncepcja dla nowoczesnych Kobiet. Kobiet, które posiadają już Rodzinę w takim wymiarze, jakiego sobie życzyły. Dla Kobiet, które chciałyby, aby to Mężczyzna tym razem dla odmiany wziął odpowiedzialność za antykoncepcję w Związku.
Aktualne terminy zabiegów wazektomii
KATOWICE

DR KRETOWICZ

20.0421.0418.05
WROCŁAW
ZIELONA GÓRA
Terminy wolne - dostępne terminy Terminy zajęte - brak wolnych miejsc Terminy weekend - terminy w weekend
Aktulności i blog

Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie

wolne terminy zapisy