O autorze - książka o Wazektomii

spis treści

O autorze

Dr Eugeniusz Siwik jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Asystent wybitnego naukowca prof. Stefana Soszki, następnie prof. H. Gadomskiej, prof. T. Koszarowskiego pracuje równocześnie w Towarzystwie Rozwoju Rodziny razem z prof. Z. Lwem-Starowiczem. Rok 1990 to początek wielkiej przygody autora w tworzeniu systemu porodów naturalnych w Polsce. System odniósł spektakularny sukces, gdyż śmiertelność okołoporodowa noworodków zmniejszyła się z 25 do 7,5‰ w 2002 r. W pierwszym roku porody naturalne przeprowadzał w domu, następnie w prywatnej poliklinice. To również początek ogólnopolskiej akcji „Rodzić po ludzku”. Nic by się nie wydarzyło bez obecności Gwiazdy Położnych, Żanet Kalyty.

Autor jest założycielem i twórcą Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie. Zajmuje się też propagowaniem sztuki zdrowia i długowieczności.

Obecne hobby autora to studia nad inteligencją emocjonalną i duchową. Wegetarianin od urodzenia, duchowo czuje się związany z Indiami. Obecnie uczestniczy w przygotowaniach do stworzenia Europejskiego Centrum Planowania Rodziny pod egidą Fundacji Polskiej Akademii Zdrowia.<<< Poprzedni temat Spis treści
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl