Kto płaci za zabieg i ile? - książka o Wazektomii

spis treści

Kto płaci za zabieg i ile?

Panie Doktorze!

Chciałbym poddać się zabiegowi wazektomii. Proszę o szczegóły, jak wyglądałaby procedura oraz koszty. Jestem aktywny zawodowo (praca umysłowa), jestem zdrowy, bez znaczących zabiegów w przeszłości. Od dłuższego już czasu jestem zdecydowany na poddanie się trwałemu zabiegowi. Mieszkam na południu Polski, w Raciborzu. Jestem dawcą krwi, czy wystarczą wyniki badań z czasu ostatniej donacji, czy muszę robić coś ekstra, coś co nie mieści się w zestawie – choć już widzę, że mocz. Jeżeli chodzi o termin, to chciałbym się umówić pod koniec miesiąca lub na sobotę, w razie potrzeby podaję swój numer telefonu 123456789, aczkolwiek czasem ze względu na pracę nie mogę odbierać telefonu, czym proszę się nie zrażać. Pozdrawiam!

Marcin z Raciborza.

 

Panie Marcinie!

Dobrze byłoby zajrzeć na stronę internetowej www.wazektomia.com. Na pierwszej stronie są dokładne informacje w sześciu kwadratach, opisujące, jak przygotować się do zabiegu... Następnie wystarczy telefon i umawiamy się na dany dzień i godzinę.

I poproszę o tel. komórkowy. Czekam na wiadomości lub dodatkowe pytania.

 

Panie Doktorze!

Założyłem koszty na poziomie 2000 zł. Do tego koszty dojazdu, noclegu, te kilkaset złotych dodatkowych, to przy moim sposobie podróżowania, niemal połowa kosztów. Proszę o wiadomość, jeżeli zdołamy zgromadzić taka kwotę, to umawiamy się na zabieg.

 

Panie Marcinie!

Przejrzałem naszą korespondencję. Jest Pan honorowym dawcą krwi, w takim razie Pana honorarium to 1800 zł. Proszę dać znać? Pozdrawiam ponownie. I proszę się nie poddawać. Nocleg nie jest konieczny. E.S.

 

*

Umówiliśmy się telefonicznie na termin zabiegu. Pan Marcin jest już po. Pojechał na wakacje. Powiedział, że będzie miał tam czas na przeprowadzenie wszelkich praktyk cielesnych, skoro jest teraz 100% kochankiem swojej partnerki. Otrzymaliśmy również podziękowania, jak i relacje z pięknych wakacji w Iranie.

Jest to jedna z wielu rozmów, jakie są przeprowadzane w czasie korespondencji czy podczas bezpośredniej rozmowy w gabinecie.

omówienie procedury wazektomii

Fot. 3.1. Przykład omawiania procedury wazektomii przed planowanym zabiegiem (foto. K. Strumiłł-Pietraszkiewicz)<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl