ESSURE zatwierdzona przez FDA (Food Drug Admistration)

wazektomia ebook

ESSURE zatwierdzona przez FDA (Food Drug Admistration)

W listopadzie 2002 r., US Food and Drug Administration zatwierdziła nową metodę kontroli urodzeń, która nie wymaga nacięcia powłok brzusznych. Jest to jedyna i dostępna metoda przez szyjkowa zatwierdzona przez FDA w USA. W metodzie tej wykorzystuje się histeroskop., wprowadzany przez pochwę i szyjkę macicy do jamy macicy.

W badaniach klinicznych oceniono skuteczność metody ESSURE. W ciągu trzech miesięcy skuteczność wynosiła 96,5% i 100% po sześciu miesiącach. Inne dane mogą być nieco inne, mianowicie po roku skuteczność wynosi 99,78%, a po dwóch latach 99,81%. W ciągu tygodnia od wykonania procedury, prawie wszyscy uczestnicy badania ocenili ogólny komfort jako „dobry” lub „doskonały”. a 98% kobiet oceniło długotrwałe zadowolenie z metody ESSURE jako ”dobre” lub „doskonałe”. Procedura Essure przeszła gruntowne badania kliniczne w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii.

Metoda ESSURE jest dostępna dla tych Kobiet, u których podwiązanie jajowodów jest przeciwwskazane np.: z powodu współistniejących chorób, w tym otyłości, poprzednie operacje jamy brzusznej, alergie lub reakcje na znieczulenie ogólne. Procedura ta jest tańsza i może być wykonana w poradni, gabinecie lekarskim. Niektóre firmy ubezpieczeniowe zwracają koszty tej procedury.<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl