Zakończenie

wazektomia ebook

Zakończenie

I na zakończenie, autor ma nadzieję, że po przeczytaniu chociażby cześci niniejszego opracowania podzielicie się Państwo świeżo nabytą wiedzą z partnerami i przyjaciółmi w myśl zasady, że w szczęściu rodzinnym również obowiązuje zasada „1 gram profilaktyki jest wiecej wart niż 1000 gramów leczenia.”

Nieco humoru-na zakończenie.

Otóż, jak Państwo wiecie jednym z naszych zaleceń jest wykonanie badań na obecność plemników w nasieniu w 8 i 12 tygodniu, licząc od dnia zabiegu. Jeden z naszych nizwykle sympatycznych Pacjentów wykonał takie badanie, w którym można było wyczytać, że wykonująca Pani takie badanie znalazła jednego starego, nieruchomego plemnika. Korespondowalismy ze sobą, rozmawialiśmy przez telefon. I kiedy usłyszałem, że Żona jest tym „znaleziskiem” zrozpaczona, to gotów byłem pojechać i wydać walkę temu jednemu plemnikowi. Jak wcześniej były ich miliony to stres przejawiał się co miesiąc i Żona naszego Pacjenta nie było zrozpaczona, teraz tak. No cóż „la donna mobile”, kobieta zmienna jest również w opiniach. Wszystko szczęślwie się skończyło.

Jeżeli myślicie Państwo, ze wazektomia, czy rewazektomia się nie reklamuje, to jesteście w błędzie. Oto dwa przykłady.


reklama wazektomii w USA

Huston, Texas. Można przy okazji dowiedzieć się, że Firma gwarntuje zwrot finansów poniesionych na wyknanie zabiegu wazektomii. Nie jest to takie proste, ale reklama robi swoje. Takie reklamy sa możliwe i nikt im się nie dziwi, ale w krajach, gdzie takie zabiegi wykonuje 5000 lekarzy, a nie dwóch.!!!!

Śmiechu warte!!! Szkoda tylko, że nie ma tam gniazda z Boćkiem.!!


reklama wazektomii w USA
Źródło [pobrano 12.10.2013].

Z tej reklamy możemy dowiedzieć się, że dr Doug wykonał 19 000 zabiegów wazektomii. Ufffff!. W naszym kraju też wykonamy tyle zabiegów, ale zajmie nam to 50 lat, a tam wykonał to jeden sympatyczny lekarz. Ponowne zdumienie!!!

Zabieg wazektomii jest najczęściej wykonywanym zabiegiem mikrochirurgicznym na świecie. Jest to dość prosty zabieg, lecz posiada kilka niezwykłych subtelności, których na tych stronach nie wypada zdradzać(ujawnię je z czasem w książce). Procedury wykonania samego zabiegu są bardzo podobne w różnych ośrodkach na świecie, tym bardziej od czasu wprowadzenia zasady „bez skalpela”, „bez igły”.

Poniżej przedstawiam Państwu dwie niekonwencjonalne metody wazektomii, które nie są nowością. Jedna z nich jest wykonywana w czasie różnych prowadzonych walk, czyli znana jest od tysięcy lat. Oto ona! Pragne jedynie zauważyć, że Pacjent nie płaci w tym przypadku za zabieg, a jeszcze otrzymuje całkiem przyzwoite wynagrodzenie. Gdyby taka wazektomia nie powiodła się, nasz Pacjent ma duże szanse na powtórzenie kolejnego zabiegu w czasie następnej korridy. Oooollleee!!!


torreador
Inna metoda wazektomii jest bardziej naukowa, wyszukana, bez znieczulenia, bez skalpela, nawet bez lekarza, ale za to bardzo modna, bo zza oceanu!. Oto ona! Niezwykle tania!. 25 centów!!!
birth control metod
http://www.twitfall.com/wp-content/uploads/2008/02/bangcock.jpg Osobiście nie polecam żadnej z tych metod, ale nieco humoru zawsze się przyda. Jesteśmy w Środku Unii Europejskiej i możemy, korzystać z najnowszych osiągnięć nauki, techniki i medycyny. Warszawa-Wilanów Wakacje 2010 Eugeniusz Siwik

<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl