Jakie są uzasadnienia zdrowotne pacjentów do podjęcia ostatecznej decyzjio wazektomii?

wazektomia ebook

Jakie są uzasadnienia zdrowotne pacjentów do podjęcia ostatecznej decyzjio wazektomii?

Oto kilka przykładów

Ostateczna decyzja

Ponieważ podjęcie ostatecznej decyzji nie jest dla nas dwojga dość proste, dlatego musimy jeszcze raz zastanowić się nad tym. Musimy zastanowić się, czy rzeczywiście wystarczy nam dwoje dzieci? Wcześniej nie było możliwości wykonania zabiegu w Polsce....Chcę być pewien, że moja żona powtórzy to co mówiła wcześniej i zgodzi się na zabieg (bez jej zgody jest to niemożliwe)...

Wskazania ze względu na Żonę.

Zapoznałem się z Państwa stroną bardzo dokładnie. Jestem 40 letnim mężczyzną mam wspaniałą żonę i 16 letnia córkę. O zabiegu wazektomii myślałem już wcześniej. Moja żona jest po przebytej operacji kręgosłupa na odcinku lędźwiowym ze skoliozą i postępującymi zmianami na odcinku piersiowo-szyjnym, od lat leczy się u endokrynologa ( niedoczynność tarczycy) i pewnie już dożywotnio będzie zażywała euthyrox. Cierpi również na ziarniniaka rozsianego, którego leczenie jest długotrwałe, jak by tego było mało jest obciążona genetycznie ( na nowotwór piersi zmarły babcia i mama mojej żony). Sama pozostaje pod ścisłą kontrolą onkologa.

O zabiegu i jego konsekwencjach ( wadach i przede wszystkim zaletach) przeczytałem. Jestem gotów poddać się temu zabiegowi za zgodą małżonki. Proszę o informację jak wygląda cenowo taka" operacja". Niestety na stronie www.wazektomia.com , gdzie jest informacja o banku udzielającym pożyczki nie mogłem znaleźć wysokości honorarium za zabieg. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz T.

Trójka dzieci

Chciałbym poddać się zabiegowi wazektomii (mam 32 lata, trójkę dzieci i nie planujemy z żoną więcej potomstwa).

Mam 25 lat...

Posiadam z żoną jedno dziecko i obecnie żona jest w drugiej ciąży i zdecydowaliśmy wspólnie, że na dwójce chcemy zakończyć naszą prokreację. Mam 25 lat czy mógłbym się poddać tego typu zabiegowi?

Rozpatrujemy wszystkie opcje antykoncepcji...

Oboje z żoną rozpatrujemy wszystkie opcje antykoncepcji w naszej rodzinie. W krótkim czasie dochowaliśmy się dwójki dzieci i ze względów finansowych chcielibyśmy na tym poprzestać. Wazektomia wydaje się być dość ciekawą alternatywą w porównaniu do spirali czy pigułek hormonalnych – które jak czytamy mają po wielu latach stosowania coraz więcej powikłań -nie mówiąc o innych mniej pewnych metodach.

Odpowiedzialność za zdrowie żony... skaza krwotoczna..

Nazywam się P.K. Od jakiegoś czasu szukam informacji na temat wazektomii, ponieważ jako mąż chciałbym wziąć na siebie odpowiedzialność za antykoncepcję w moim małżeństwie. Mamy z Żoną wspaniałego Synka, jednak obawiam się, że Żona mogłaby nie przeżyć kolejnego porodu. Ma skazę krwotoczną i sam poród z tego powodu byłby bardzo ciężki. Syn po urodzeniu dostał 4 z 10 punktów w skali Apgar. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Postanowiliśmy, że nie będziemy decydować się na więcej dzieci. Używaliśmy różnych metod antykoncepcji od prezerwatywy poprzez środki hormonalne po wkładkę wewnątrzmaciczną. Organizm Żony nie tolerował ani tabletek ani wkładki wewnątrzmacicznej. Szukając informacji o innych metodach natrafiliśmy na metodę męskiej antykoncepcj -wazektomię. Czy ja kwalifikuję się do zabiegu?

Niezwykle ciekawe wskazanie do wazektomii.!!!

Mam 24 lata. Lekarze klinicyści stwierdzili u mnie cytopatię mitochondrialną(pisownia oryginalna) w postaci deficytu IV kompleksu łańcucha oddechowego oksydazy cytochromu C. Na skutek tej choroby rozwinęła się u mnie kardiomiopatia rozstrzeniowa czego skutkiem był przeszczep serca w ubiegłym roku. Brat ma 30 lat i stwierdzoną tą samą chorobę, jest już 8 lat po przeszczepie serca. Rozważam możliwość poddania się zabiegowi wazekotomi chciałbym spytać wcześniej czy w tym wypadku istnieją ewentualne wskazania do przeprowadzenia zabiegu - obawa, że potomstwo także będzie chore. Czy jest możliwość przeprowadzenia zabiegu u osoby po przeszczepie serca oraz jaki byłby koszt zabiegu WBS(Wazektomii Bez Skalpela)? Dziękuję za odpowiedź. Wiesław<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl