Przed zabiegiem wazektomii

wazektomia ebook

Przed zabiegiem wazektomii

Jakie przygotowania należy poczynić w dniu zabiegu?

Zaplanować podróż, czasami jest to 600 km. a nawet podróż samolotem. Nasi pacjenci przylatują na lotnisko Okęcie z Wrocławia, Szczecina, Krakowa, Londynu, Poznania... Dobrze przyjechać 15 min przed planowanym czasem. Należy być ogólnie zdrowym. Zalecamy wykonanie „małego fryzjera”. W jakim miejscu? U nasady penisa, po lewej i prawej stronie . Zabrać ze sobą bardziej obcisłe slipy(nie tzw. bokserki). W czasie wczorajszej wizyty Andrzeja z jego partnerki Joanny z Łodzi, rozmawialiśmy przeszło godzinę zadając i odpowiadając na większość pytań zawartych w e-booku. Przy tej okazji można się zaprzyjaźnić, zaplanować datę i godzinę zabiegu. Jest to komfortowa sytuacja, nie każdy pacjent może sobie na taki luksus pozwolić ze względu na obowiązki i odległość od Warszawy.

Czy trzeba przyjechać z asystą?

Nie jest to wymagane. Przy metodzie WBS (Wazektomia Bez Skalpela) pacjent nie jest usypiany. Po zabiegu może sam wracać samochodem do domu. Asysta jest zawsze mile widziana, tym bardziej że otrzymuje od nas słodki prezent.

Czy nie należy jeść i pić 5-6 godzin przed zabiegiem?

Nie ma takich wymagań ponieważ, nasz Pacjent nie jest usypiany, ale o znieczuleniu w dalszej części pytań. Można przed zabiegiem zjeść każdy posiłek. Istnieje jedyny wyjątek, gdyby zabieg wazektomii był planowany w uśpieniu ogólnym ze względu na wskazania kliniczne i wówczas 5-6 bez jedzenia i picia obowiązuje.

Jak mam się zachować w dniu po zabiegu?

Należy założyć bardziej obcisłe slipki, żeby „brylanty” nie dyndały się w bokserkach, stąd nie odczuwamy praktycznie żadnych dolegliwości. Po przyjeździe do domu, wziąć prysznic, zdjąć opatrunek założony w trakcie zabiegu, nie zakładać żadnych opatrunków i to są wszystkie starania. Oczywiście należy przyjąć zaproszenie ze strony Partnerki, jeżeli zaproponuje, teatr, kino lub specjalną kolacje.<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl