Czy wazektomia to również antykoncepcja dla kobiet?

wazektomia ebook

Czy wazektomia to również antykoncepcja dla kobiet?

Pytanie jest przewrotne, ale odpowiedź jest jak najbardziej oczywista. Tak jest to fantastyczna metoda współczesnej antykoncepcji, dla kobiet. Trzeba tylko przekonać do tego swojego partnera, będąc pewną swojej decyzji.

Cały ten e-book powinien być zamieszczony na stronie internetowej - zdrowia kobiet. W dalszej części tego opracowania zamieścimy wypowiedzi Polek, na temat, co sądzą o wazektomii, jak czują się ich partnerzy życiowi, czy żałują wykonanego zabiegu, jak wpłynęło to poprawienie, lub pogorszenie ich relacji partnerskich?

Jak pisze Tom Peters to właśnie Kobiety decydują w 70% o wszelkich decyzjach jakie dzieją się na świecie, chociaż nam wydaje się że to mężczyźni o tym decydują. Z badań Petersa (Peters T.:Biznes od nowa. EMKA 2005.170) wynika że kobiety są głównymi inicjatorkami większości zakupów konsumenckich:

  • Wszystkie zakupy konsumenckie - 83%
  • Meble domowe- 94%
  • Wakacje - 92%
  • Nowe domy – 91%
  • „Domowe projekty”(Zrób to sam) – 90%
  • Elektronika konsumencka – 51%
  • Samochody – 60% (powyższe dane pochodzą z USA)
  • Decyzje o wazektomii – 70% (dane własne)

Wazektomia to też wolność dla kobiet. Andrew Sullivan napisał w New Republic”; „Większe szanse dla kobiet to prawdopodobnie najważniejszy postęp wolności człowieka w ostatnim stuleciu”.

Tak WAZEKTOMIA to antykoncepcja dla KOBIET

„Jedno jest pewne: Kobiety rosną w siłę, co jest związane ze wzrostem zamożności, ma ma miejsce we wszystkich obszarach na wszystkich poziomach społeczeństwa. Kobiety nie godzą się dłużej na to, by być jedynie efektywną siłą roboczą(nie będą też jedynym obiektem seksu, pożądania, same będą kreować seks, jak zastosujesz trwałą antykoncepcję, to być może wezmę cię jako samca i obiekt mojego pożądania, a jeżeli nie to spadaj) lub konsumentkami... Mają do dyspozycji coraz większe budżety i coraz większa autonomię w ich wydatkowaniu, (mogą nawet zapłacić wam za wazektomię skoro sami nie jesteście w stanie wysupłać te 800 dolców, stać was tylko na seks bez opłat, bo już konsekwencje są po stronie kobiet, dosyć tego!!!) lecz jest to dopiero początek. Ta tendencja będzie się jedynie pogłębiać, gdy tylko dziewczyny udowodnią, ze w szkole osiagają wieksze sukcesy niż chłopcy. Pewna liczba obserwatorów uważa, że już weszliśmy w wiek „kobiecej gospodarki”, czyli ekonomicznych koncepcji wymyslanych i wdrażanych przez kobiety”[Peters T. Małe wielkie sprawy, MT Biznes,2010.257-265].[przypisy w nawiasach, autora będą dalsze].

Zasady i style antykoncepcji będą również stymulowane przez kobiety. I jeszcze coś bardziej proroczego.

„Zapomnij o Chinach, Indiach i Internecie: wzrost gospodarczy stymulowany jest przez kobiety”, nagłówek w „The Economist”.

Stąd moje stwierdzenia, że wazektomia, salpingektomia, ESSURE, Adiana to są antykoncepcje KOBIET i dla KOBIET. One o tych metodach zadecydują. TABLETKI DLA CHŁOPÓW PRZEZ NASTĘPNE 60 LAT, TO REWANŻ, ZA 60 LAT TABLETEK którymi truły się KOBIETY. DOSYĆ!!!

Czy nie lepiej być szczęśliwą, uśmiechniętą Kobietą XXI wieku i swój los wziąć w swoje ręce?<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl