Odpowiedzialność za żonę, mam 31 lat, 2 zdrowych dzieci..

wazektomia ebook

Odpowiedzialność za żonę, mam 31 lat, 2 zdrowych dzieci..

Witam i Dzień Dobry!

Chciałbym poddać się zabiegowi wazektomi, (mam 31 lat, żonaty). Mam dwójkę zdrowych dzieci. Jestem osobą zdecydowaną na ten zabieg, przede wszystkim chcę wziąć większą odpowiedzialność na siebie pod kątem antykoncepcji (by moja żona nie była tym cały czas obarczona). W związku z tym mam kilka pytań. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ile kosztuje ten zabieg? Czy płacę przed czy po zabiegu?

Podobne pytanie. Obecny koszt to 2500 PLN niezależnie od liczby wizyt. Honorarium w czasie przyjazdu na zabieg lub wpłata na konto. To honorarium może być zwiększone o 400zł w przypadku, gdy nasz pacjent potrzebuje znieczulenia ogólnego, czyli uśpienia(bardzo rzadki przypadek, występujący przy nadwadze pacjenta- trudniejsze warunki operacyjne).

Jak wygląda kwalifikacja do zabiegu?

Jak wygląda kwalifikacja do zabiegu (poza aspektami medycznymi, badaniami, etc). Chodzi mi przede wszystkim, o to czy podczas rozmowy z lekarzem mam być tylko ja, czy też lekarz chciałby na ten temat porozmawiać z moją żoną (ew. wspólna rozmowa).

Przyjemnie jest, gdy Partner jest obecny w czasie rozmowy. Ostatecznie pod uwagę bierzemy Pana decyzję...Rozmowa może być razem, ale nie wymagamy obecności Partnera..Im większa dyskrecja tym lepiej.. Po latach w czasie np.: kłótni lub innych zawirowań życiowych partner będąc świadkiem pewnych tajemnic medycznych może to wykorzystać...!!! Więc uwaga Panowie. Ale gdybyście mieli nowa partnerkę, to honorowo powinniście poinformować ją o wykonanej wazektomii. Jeden z naszych pacjentów w wieku 52 wykonał wazektomię. Dwa lata wcześniej zmarła mu Żona. Nową młodszą, partnerkę powiadomił, że miał wykonaną wazektomię, ona przyjęła to za fakt i obecnie są szczęśliwą parą małżeńską.

Czy dokonujecie Państwo wazektomię obecnie tylko tą nową metodą “bez skalpela” czy też “starą” i “nową” metodą?

Czy jest różnica w cenie?

Obecnie tylko bez scalpela(no scaplel), bez igły(no needle) i jest tylko jedno honorarium jak wyżej..

W jakich terminach wykonujecie Państwo zabieg wazektomii? Czy jest to zależne tylko i wyłącznie od “zainteresowania” i czy jest duża elastyczność, co do uzgodnienia dnia i godziny?

Każdy dzień od godz.17.00, plus weekendy...(soboty, niedziele) w dowolnej godzinie!!!Wystarczy zatelefonować 3 dni wcześniej. Natomiast zabiegi w Katowicach wykonywane są jedynie w czwarty piątek miesiąca.

Ile jest koniecznych wizyt u Państwa przed zabiegiem (mając na uwadze, że będę miał zgromadzoną całą dokumentację medyczną z badań).

Wizyty nie są konieczne, ale jeżeli jest potrzeba rozmowy na miejscu, to każdy nasz pacjent jest mile widziany. Jest wiele wskazań żeby przyjechać na rozmowę i badanie, chociażby z powodu wcześniej przebytych operacji przepuklin pachwinowych, wodniaków jadra itp. Wyniki badań należy zabrać ze sobą …lub zeskanować i wysłać e-mailem.

Czy jeżeli będę miał przeprowadzone wszystkie badania (i dokumenty) oraz podpisane wymagane przez Państwa dokumenty (na stronie www), zabiegu można dokonać w ciągu jednej wizyty, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym? Z wyrazami szacunku Andrzej z Bydgoszczy!

Z wynikami badań można przyjechać prosto na zabieg i po 30 min wracać do domu..( pod warunkiem, że wyniki badań nie budzą podstawowych zastrzeżeń).

Czy na pewno trzeba jechać do Warszawy?

Czy wazektomia zmniejsza popęd płciowy?

Są to naturalne obawy zarówno pacjenta jak i jego partnerki. Pary często chcą wiedzieć, czy po wazektomii popęd płciowy będzie taki sam, ale czasami nie wiemy z kim na ten temat porozmawiać, bo jeżeli sąsiad miał wykonaną wazektomię to i tak się nie przyzna, ale znamy już też sympatyczne wyjątki od reguły milczenia.

Odpowiedź na tą wątpliwość jest prosta. NIE! Wazektomia nie zmniejsza popędu płciowego, a biorąc pod uwagę, poprawę relacji partnerskich po zabiegu, 80% przypadków nawet zwiększa, ponieważ ciągły stres wystąpienia ciąży niepożądanej poszedł w zapomnienie. Nadal doświadcza się erekcji i wytrysku! Relacje partnerskie są bardziej zmysłowe, partnerzy bardziej atrakcyjni niż przed wazektomią. Szczęśliwa para po wazektomii

Czy sam zabieg nie wpływa na naczynia krwionośne i unerwienie?

Wazektomia nie wpływa na dotychczasowy przebieg naczyń i nerwów. Jednak układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny regenerują klikumilimertową okolicę zabiegu. Jeżeli nawet są dyskretne dolegliwości to najczęściej w ciągu pierwszych 7 dni po zabiegu. Czasami nawet do 3 miesięcy.

Dwie ważne uwagi!

Poprzednio zalecaliśmy wykonanie badanie morfologii nasienia po 12-16 ejakulacjach. Nie zdało to egzaminu, bo jak praktyka wykazuje to 25 ejakulacji osiąga się w 5 dni. Obecne zalecenia to: badanie morfologii nasienia należy wykonać po 8 i 12 tygodniach.. Dlatego do czasu otrzymania wyniku badań należy zachować względną ostrożność i zastosować jedną z metod antykoncepcji szczególnie w okolicach dni płodnych.

Wazektomia nie stanowi ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jeśli potencjalnie taka możliwość istnieje to Ty i Twój partner nadal potrzebujecie zabezpieczenia chociażby przez zastosowanie prezerwatywy.

Co dzieje się po wazektomii?

Po wazektomii należy wrócić jak najszybciej do codziennych zajęć i obowiązków Jedyna różnica to, że w nasieniu-ejakulacie brakuje plemników. Gruczoły produkujące ejakulat nie ulegają zmianie po wykonanej wazektomii. Optycznie nie obserwuje się żadnych zmian w ejakulacie oprócz nieobecności plemników. Niektórzy autorzy oceniają, że objętość ejakulatu, może zmniejszyć się do 2%, co nie może zostać zauważone. Kolor, zapach i spójność ejakulatu nie zmieniają się.

Wazektomia nie ma wpływu na męskość. Organizm otrzymuje tak samo odpowiednią ilość hormonów nie zmienia się głos, ani nie rośnie nadmiernie broda-zarost.


wazektomia na wesoło

Słowem, akcje po wazektomii idą w górę, hossa.

Nadal jądra wytwarzają plemniki, które nie opuszczają ciała. Niewykorzystane plemniki są po prostu resorbowane przez plemniki, jest to znane zjawisko i bez stosowania wazektomii, np.: przy celibacie, dlatego ta grupa mężczyzn żyje dłużej, patrz dalsze części e-booka. 67<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl