Antymacierzyńskie poglądy młodych mężczyzn- inne poglądy!

wazektomia ebook

Antymacierzyńskie poglądy młodych mężczyzn- inne poglądy!

1.„Znam całą masę kobiet bezdzietnych, bez celu w życiu... Mężczyźni zostawiali je dla młodszych, bo ząb czasu jakoś mężczyzn oszczędniej traktuje". Wobec swoich rówieśniczek jestem bezlitosny: „Teraz chce się mieć wszystko od razu, mieszkanie, plazmę (LCD ?), samochód, pralkosuszarkę, kuchnię z wyspą, komputery, bajery... solaria, fitnesy, tipsy, pillingi, korekty plastyczne, aparaty na zęby, markowe ciuchy, markowe perfumy, wykwintne knajpki, ogrody... i gdzie tu miejsce dla dziecka? Lepiej kupić Yorka, bo to i przewijać nie trzeba i fajny lansik, jak nasra na skwerku"(Analogowy)

2. Według innego blogera: „macierzyństwo jest wpisane w naturę kobiety, a jej negowanie jest przekleństwem człowieczeństwa". Teza, którą postawił na blogu sprowokowała do komentowania różne „bezdzietne i szczęśliwe". Współcześni mężczyźni w kwestii wychowywania potomstwa „dają dupy" i generalnie mają się czego wstydzić. Może dlatego Filkotny zarzeka się, że nigdy nie zwiąże się z mężczyzną, który będzie deklarował chęć posiadania dzieci. Ma inne marzenia: kariera, trochę podróży, „wygenerować tyle szczęścia, ile się da". I oczywiście żadnych dzieci.(Made by Man)

6. „Do mnie dość późno dotarło, że nie każdy musi mieć dziecko i że to nie jest jedyny życiowy cel. Niestety wciąż nie bierze się mnie i mojego zdania poważnie, bo przecież " każda chce mieć dziecko, a jak nie chce to nienormalna". Cóż, wolę być nienormalna niż taka jak wszyscy. Bez planów, bez ambicji, bez pasji, bez życia" – pisze( jedna z nich).

7. „Autor tekstu po prostu jest niepełnosprawny umysłowo, nikt zdrowy nie napisze takich bredni... żadnych śmierdzących i drących się bachorów, ja chce mieć czyste i spokojne życie" - wścieka się (Sandra 23).

8. „Wiesz, czemu kobieta w dzisiejszym świecie nie chce być matką? Bo: dzieciak zawsze jest na jej głowie, bo facet "ma lewe ręce" albo włoży, wyjmie i ucieknie, więc po co samej sie męczyć. Bo: w tym kraju dzieciak bardzo dużo i długo kosztuje. Czasy się zmieniły. Dziś, żeby mieć dzieci, to ojciec musi tyle samo pracy włożyć w ich wychowanie i opiekę co matka. Po tych postach dopiero możesz zauważyć, jak wiele kobiet nie chce dzieci i jak bardzo pomyliłeś się w swoim postrzeganiu świata i kobiet" – uważa( bogini_Bast).<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl