Kto płaci za zabieg i ile? Marcin z Raciborza.

wazektomia ebook

Kto płaci za zabieg i ile? Marcin z Raciborza.

Niestety są to koszty pacjenta. Honorarium można zabrać ze sobą lub wpłacić na podane konto. W niektórych krajach europejskich za zabieg płaci PARTNERKA. Dlaczego taki miły zwyczaj? Dlatego że Partnerka docenia odwagę i poświęcenie swojego Partnera, a na wieczór po zabiegu zaprasza Go na uroczystą kolację.

Jeden z przykładów korespondencji jakie prowadzimy na temat kosztów samego zabiegu. 1. Panie Doktorze. Chciałbym poddać się zabiegowi wazektomii. Proszę o szczegóły, jak wyglądałaby procedura, oraz koszty. Jestem aktywny zawodowo, praca umysłowa, jestem zdrowy, bez znaczących zabiegów w przeszłości. Jestem od dłuższego już czasu zdecydowany na poddanie się trwałemu zabiegowi. Jestem z południa polski, z Raciborza. jestem dawcą krwi, czy wystarczą wyniki badań z czasu ostatniej donacji, czy muszę robić coś ekstra, coś co nie mieści się w zestawie- choć już widzę, ze mocz. Jeżeli chodzi o termin, to chciałbym się umówić pod koniec miesiąca, lub sobotę w razie potrzeby, podaję swój numer telefonu 123456789, aczkolwiek czasem nie mogę ze względu na pracę odbierać telefonu, czym proszę się nie zrażać. Marcin z Raciborza. Pozdrawiam!

1.a. Dobrze byłoby zajrzeć na stronę www.wazektomia.com . Po stronie lewej kolumny są wyszczególnione badania: morfol., mocz.b.o., Wr i Hbs. Takie badania odbiera się na drugi dzień. Na stronie znajdzie Pan również opis całej procedury. Następnie wystarczy telefon i umawiamy sie na dany dzień i godzinę.. I poproszę o tel. komórkowy. Czekam na wiadomości lub dodatkowe pytania. Koszty 2500 minus 200 na podróż i kolację. Pozdrawiam E.S

2. Dzień dobry ponownie!

Proszę o kilka dni cierpliwości, choć termin mi odpowiada, to muszę na nowo skalkulować koszty, przewidywałem cenę zabiegu na maksymalnie 2000 zł, więc przy wyższej kwocie robi mi się dziura w budżecie. postaram się w ciągu tygodnia odpowiedzieć, potwierdzając termin, lub sugerując odsunięcie terminu zabiegu. Pozdrawiam serdecznie! Marcin

3. Dzień dobry!

Niestety, po przeszacowaniu planów finansowych, jestem zmuszony odsunąć zabieg na jakiś czas. Myślę, że co najmniej do końca lata, niestety koszty przekraczają moje obecne możliwości, musiałbym zrezygnować z wcześniejszych planów wakacyjnych. Niemniej nie rezygnuję z zabiegu, więc jeśli nie uda mi się znaleźć tańszej oferty, zapewne odezwę się za kilkakilkanaście tygodni, by sprawę sfinalizować. Pozdrawiam Marcin!

Szanowny Panie Marcinie

Proszę powiedzieć jakie finanse przeznaczył Pan na ten cel,, pytam bo widzę Pana determinację, no i wakacje , proszę mi odpisać, a razem cos pomyślimy. Tym bardziej że jest promocja wakacyjna. W dalszym ciągu aktualna jest oferta kredytu w PKO BP, miesięczna rata to tyle co koszt tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam. E.S.

4. Dzień Dobry

Nastroił mnie Pan nadzieją. Założyłem koszty na poziomie 2000. Zakładam do tego koszty dojazdu, noclegu, natomiast te kilkaset złotych dodatkowych, to przy moim sposobie podróżowania to niemal połowa kosztów. Proszę o wiadomość, jeżeli zdołamy się umówić na cenę, to jestem dyspozycyjny w tym, jak i w następnym tygodniu niemal bez ograniczeń. (Nocleg nie jest potrzebny). Pozdrawiam.Marcin

4.a. Panie Marcinie.

W takim razie ok. Proponuje termin 25 czerwiec. sobota. godz. 17.00. Proszę dać znać czy ten termin Panu odpowiada? Pozdrawiam i czekam na potwierdzenie terminu.

5. Panie MARCINIE

Przejrzałem naszą korespondencję. Jest Pan honorowym dawcą krwi, w takim razie Pan honorarium to 1900. Proszę dać znać? Pozdrawiam ponownie. I proszę się nie poddawać. E.S.

P.S. Umówiliśmy się telefonicznie na termin a zabiegu. Marcin jest już po zabiegu. Pojechał na wakacje. Powiedział, że będzie miał tam czas na przeprowadzenie wszelkich praktyk cielesnych skoro jest teraz 100% kochankiem swojej Partnerki. Otrzymaliśmy również podziękowania jak i relacje z pięknych wakacji w Iranie.

Jest to jedna z wielu rozmów jakie są przeprowadzane w czasie korespondencji czy też w czasie bezpośredniej rozmowy w gabinecie.


pytania na temat wazektomii

[http://susiebright.blogs.com/photos/uncategorized/4.jpg]<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl