ADIANA sytuacja w UE i na świecie. Hologic?

wazektomia ebook

ADIANA sytuacja w UE i na świecie. Hologic?

Hologic, Inc (NASDAQ: HOLX), wiodący deweloper, producent i dostawca systemów obrazowania medycznego i chirurgicznego włącznie z produktami przeznaczonymi do świadczenia usług zdrowotnych dla Kobiet. Hologic otrzymał zgodę na oznakowanie systemu Adiana CE ® jako systemu antykoncepcji..

Oznakowanie CE umożliwia Hologic homologację systemu Adiana na rynek w 27 krajach Unii Europejskiej (UE) i trzech krajach należących do Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu[EFTA] z czterech państw członkowskich Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA). Oznakowanie CE jest uznawane w wielu krajach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Hologic jest w trakcie rejestracji w systemu Adiana w Kanadzie i Australii.

Jest to kolejny krok milowy dla Hologic GYN w mikrochirurgii ginekologicznej stwierdził Tony Kingsley dyrektor Hologic GYN. „Przezszyjkowe metody antykoncepcji kobiet oferują znaczne korzyści w porównaniu do tradycyjnych metod laparoskopowych "Przezszyjkowe metody antykoncepcji kobiet oferują znaczne korzyści w porównaniu do tradycyjnych metod laparoskopowych, " zauważa ginekolog Sebastiaan Veersema, MD, Szpital Św Antoniego, Nieuwegein w Holandii. "Antykoncepcja histeroskopowa daje możliwość innego wyboru dla kobiet stosujących antykoncepcję nieodwracalną” dodaje Andrew Baxter, konsultant, starszy wykładowca, w Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii, Szpitala Royal Hallamshire, Sheffield, UK. Zabiegi te wykonuje od 6 lat. Metoda ta pozwala na uniknięcie przyjęcia do szpitala, uśpienia, uniknięcia zagrożeń związanych z laparoskopią, nacinania powierzchni brzucha, powrotu po 30’ do domu z wysokim poziomem satysfakcji pacjentek. Jednak metoda ta wymaga dalszych badań, co jej skuteczności[www.medicalnewstoday.com/articles/136463.php.,www.ideasforsu rgery.com/2009/01/15/adiana-tra...<<< Poprzedni temat Spis treści Kolejny temat >>>
Copyrights 2021 © Wazektomia.com
Wykonanie www.elkomtel.pl